Crosley wypuszcza nowe radiomagnetofony!

0

To nie żart! Firma Crosley znana ze swojego vintage’owego charakteru wprowadza do oferty NOWE 🙂 radiomagnetofony CT-100 i CT-200.

Oczywiście poza wspaniałymi wspomnieniami i powrotem do lat 80-tych, które zapewnią Wam te nowe urządzonka, namaszczono je odrobinką nowych technologii 😉 Poza klasycznym panelem do sterowania kasetami i falami radiowymi – UWAGA! Jest szansa, że uda Wam się podsłuchać jakieś rozmowy krótkofalówek! 🙂 – urządzenie daje możliwość podpięcia i słuchania muzyki z pendrive’a czy kart SD. Na pokładzie także wejście słuchawkowe oraz wbudowany mikrofon! To już naprawdę niezła oldschoolowa przygoda!Urządzenia możemy zasilać zarówno z kabla jak i przez baterie.

Od lewej: CT-100, CT-200

Model Crosley CT-200 to dokładnie te same wnętrzności w nieco innym designie wzbogacone dodatkowo o wskaźnik wysterowania VU. Podobno całkiem sprawnie działający.

Ile musimy zapłacić za takie cacka? Niewiele! Od 60 do 70 dolców + przesyłka. Jest jednak szansa, że będą dostępne w Polsce, ponieważ dystrybutorem marki jest firma Audiostacja, która już oferuje szereg urządzeń tego producenta.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.crosleyradio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj