Black Lion Audio Seventeen 500 – studyjny klasyk w formacie Lunchbox

182
Black-Lion-Audio-Seventeen-500

Firma Black Lion Audio zaprezentowała nową wersję swojego urządzenia o nazwie Seventeen – kompresora studyjnego w stylu 1176 – przystosowaną do użytkowania w formacie systemu 500.

Black Lion Audio Seventeen 500 Compressor, wzorowany na legendarnym i do dziś wielce popularnym modelu kompresora 1176, dostępny był dotychczas w formie urządzenia rackowego. Teraz Seventeen 500 oddaje tę samą funkcjonalność i brzmienie w ręce posiadaczy tzw. lunchboxów.

Jak przystało na 1176, do dyspozycji mamy tutaj regulację poziomu wejściowego i wyjściowego oraz parametrów attack i release – ale to nie wszystko, bo Black Lion Audio wzbogaciło ten klasyczny układ o takie funkcje, jak filtr HPF sidechain (z możliwością wyboru pomiędzy 100 i 200 Hz), płynną regulację balansu pomiędzy sygnałem czystym a przetworzonym (Comp Mix), a także możliwość linkowania dwóch takich samych urządzeń do pracy w stereo.

Całość zbudowana jest z najlepszej jakości komponentów, z dbałością o niski poziom szumów, wysokiej klasy dźwięk i ogólną solidność wykonania. 

Black-Lion-Audio-Seventeen-500-Compressor

Black Lion Audio Seventeen 500 jest niezwykle wszechstronnym narzędziem i może być używany jako kompresor lub limiter zarówno podczas nagrywania, miksowania, jak i finalnego zgrania materiału, w szerokim spektrum gatunków muzycznych i zastosowań pro audio.

Sugerowana cena detaliczna Seventeen 500 ma wynosić 499 USD (w Europie prawdopodobnie będzie to około 499 EUR).

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.blacklionaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl