Gitarowy przester JOYO R-21 Tornado z sygnaturą José de Castro

0

W ofercie efektów gitarowych firmy JOYO z serii R pojawił się nowy model R-21 Tornado – overdrive i booster sygnowany przez gitarzystę José de Castro.

JOYO R-21 Tornado zawiera w jednej obudowie układy przesteru oraz boostera, które mogą pracować w połączeniu lub niezależnie od siebie, wzbogacając brzmienie wzmacniacza lub innych urządzeń w łańcuchu sygnałowym.

W sekcji overdrive do dyspozycji mamy regulację poziomu głośności (Vol), tonów niskich (Bass) i wysokich (Treble) oraz wzmocnienia i przesterowania sygnału (Drive). Otrzymamy tutaj tradycyjny efekt overdrive, który dodaje ciepła i harmonicznej głębi brzmieniu gitary elektrycznej.

JOYO R-21 Tornado

Do dyspozycji mamy także dodatkowe podbicie głośności z regulacją Boost, które dzięki osobnym przełącznikom nożnym może być stosowane razem lub oddzielnie od funkcji overdrive.

W zależności od ustawień, stylu gry oraz zastosowanego instrumentu, dzięki JOYO R-21 Tornado uzyskamy barwy przydatne do gry rytmicznej i solowej o różnym stopniu nasycenia.

JOYO R-21 Tornado

Urządzenie wyposażono w wejście i wyjście jack oraz standardowe złącze zasilacza sieciowego 9V. Działa w trybie true bypass, a więc nie wpływa na sygnał kiedy jest wyłączone.

Jak wszystkie efekty JOYO R-Series, R-21 Tornado ma kolorowe podświetlenie LED wzdłuż krawędzi obudowy, które jest jednocześnie atrakcyjne wizualnie, jak i praktyczne.

Brzmienie JOYO R-21 Tornado prezentuje José de Castro we własnej osobie:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj