BAE oraz UK Sound w Audiostacji

1

Sprzęt marek BAE oraz UK Sound trafiają na polski rynek dzięki firmie Audiostacja. W ofercie znajdziemy wysokiej klasy przedwzmacniacze mikrofonowe, korektory, kompresory, a także efekty gitarowe.

BAE Audio to firma, która korzysta z dziedzictwa najlepszych konstrukcji lat 60 i 70. Dzięki zamiłowaniu do wysokiej jakości transformatorów, takich jak Carnhil (St Ives) i Jensen, urządzenia BAE potrafią w pełni oddać analogowego ducha vintage. Zdecydowanie najważniejszym dziełem producenta jest seria urządzeń wzorowanych na klasycznym przedwzmacniaczu Neve 1073. Flagowy BAE 1073 występuje w kilku wersjach m.in. z korektorem do montażu w racku BAE 1073, jako samodzielny preamp BAE 1073MP lub w formacie 500 BAE 1073D. BAE produkuje także świetny kompresor 10DCF oraz potężny fuzz dla gitarzystów Hot Fuzz.

BAE 1073 Rack PSU – Preamp mikrofonowy

Wszystkie produkty BAE są składane ręcznie w Kaliforni, przy użyciu najwyższej jakości komponentów oraz elementów dyskretnych. Oprócz świetnych rekonstrukcji, BAE stworzyło także kilka autorskich urządzeń. Produkty BAE to nie tylko solidna techniczna robota, ale także nutka artyzmu.

Aktualna oferta BAE w Audiostacji: TUTAJ
Więcej szczegółów:
https://www.baeaudio.com


UK Sound to firma, która wykorzystuje ogromne doświadczenie BAE w tworzeniu rekonstrukcji najbardziej ukochanych analogowych sprzętów w historii i konstruuje urządzenia, które są łatwo dostępne dla szerszego grona muzyków i producentów nagrań. Pierwszym produktem, który zadebiutował pod koniec 2017 roku pod szyldem UK Sound, był 1173 czyli połączenie kompresora 176 FET z przedwzmacniaczem mikrofonowym 1073.

UK Sound 1173 Mic Pre Compressor

Jego spora popularność przyczyniła się do szybkiego rozwoju marki. Obecnie w ofercie znajduje się 7 urządzeń w tym podwójny kompresor 276 FET oraz przedwzmacniacz mikrofonowy z korektorem 1073 mic pre EQ. Celem UK Sound nie jest produkowanie najtańszego sprzętu, ale zmniejszenie kosztów bez obniżania jakości dźwięku. Udaje się to osiągnąć poprzez staranny dobór tańszych komponentów i zastosowanie płytek drukowanych oraz urządzeń do montażu powierzchniowego. UK Sound, tak jak BAE, jest produkowane w USA.

Aktualna oferta UK Sound w Audiostacji: TUTAJ
Więcej szczegółów: https://uksound.com

1 KOMENTARZ

  1. […] BAE Audio to firma, która korzysta z dziedzictwa najlepszych konstrukcji lat 60 i 70. Dzięki zamiłowaniu do wysokiej jakości transformatorów, takich jak Carnhil (St Ives) i Jensen, urządzenia BAE potrafią w pełni oddać analogowego ducha vintage. Wszystkie ich produkty składane są ręcznie w Kaliforni, przy użyciu najwyższej jakości komponentów. W ofercie znajdziemy wysokiej klasy przedwzmacniacze mikrofonowe, korektory, kompresory, a także efekty gitarowe. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj