Apogee MiC 96k- MICROmikrofon, który możesz zabrać wszędzie

0

W dobie miniaturyzacji, coraz bardziej popularnego vlogowania i streamów, rzadko mamy ochotę targać ze sobą tony ciężkiego profesjonalnego sprzętu nagraniowego. Obolałym krzyżom internetowych publicystów z pomocą wyszła firma Apogee.

Apogee MiC 96k to malutki mikrofon o studyjnej jakości,który możesz zabrać wszędzie. Wyposażony jest w wejście USB, dzięki któremu możesz podłączyć go bezpośrednio do swojego iPada, iPhona, Maca lub komputera z Windows 10.
Apogee Mic, zbliżony rozmiarami do Samsunga Edge czy iPhona, pozwoli na zapisanie Twoich nagrań z niewiarygodną, studyjną jakością. Nie ma znaczenia, czy będziesz grał na flecie pośród szumu liści, zaśpiewasz arię na środku ruchliwego osiedla, czy po prostu postanowisz nagrać obrady sejmu. Twoje nagranie będzie profesjonalne i w pełni satysfakcjonujące.

Co ciekawe, mikrofon występuje w dwóch wersjach – dedykowanej osobom mobilnym, używających smartfonów opratych na iOS i laptopów z OSX lub też wersji dla użytkowników komputerów typu PC i notebooków z systemem Windows i OSX. Dodatkową ciekawostką jest możliwość podłączenia tego drugiego modelu (mac/win) do sprzętu z iOS za pomocą kabla Lightning.

Po więcej szczegółów technicznych zapraszamy na mbspro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here