Odtwarzacze sieciowe Onkyo NS-6170 i NS-6130

0

Firma Onkyo uważa, że „nie wszystkie odtwarzacze plików Hi-Res brzmią tak samo”! Opierając się na tym stwierdzeniu wprowadziła do swojej oferty dwa modele odtwarzaczy sieciowych NS-6130 i NS-6170, które mają nam to udowodnić.

Mieliśmy okazję przyjrzeć im się z bliska podczas Audio Video Show 2016 w Warszawie. Oba urządzenia wyposażone są w te same rozwiązania z wyjątkiem jednej ale bardzo istotnej różnicy:

Model NS-6170 wyposażony jest w najwyższej klasy blok dekodowania i analogowego audio. Do przetwarzania sygnału zastosowano dwa dekodery Asahi Kasei AK4490 (768kHz/32-bit) po jednym dla każdego kanału. W ich obwodach zastosowano potężne niezależne dla każdego kanału kondensatory.

Oba urządzenia dysponują umiejętnością odtwarzania plików muzycznych Hi-Res zapisanych formatach: FLAC, WAV, Apple Lossless i AIFF (do 192kHz/24-bit), a także plików DSD (DSF/DIFF) aż do 11,2 MHz. Posiadają po dwa porty USB typ-A, które umożliwiają odtwarzanie plików z masowych pamięci HDD z prostym sterowaniem przy pomocy aplikacji Onkyo dla urządzeń przenośnych pracujących na Androidzie lub iOS.

Dla wszystkich miłośników kontaktu bezprzewodowego dostępny jest także cały pakiet nowoczesnych technologii z: AirPlay®, Google Cast™, Wi-Fi®, Spotify Connect®. Urządzenia umożliwiają korzystanie z dostępnych w internecie stacji radiowych (TuneIn*4) i portali: Tidal, Spotify, Deezer.

Co ważne… Otrzymujemy naprawdę jakościowy sprzęt, którego cena nie zabija!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.onkyo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here