Antelope Audio Axino Synergy Core – zamów już teraz!

1

Najnowszy mikrofon modelujący Antelope Audio o nazwie Axino Synergy Core jeszcze nie pojawił się w sprzedaży detalicznej, ale możecie już zarezerwować swój egzemplarz – zamówienia „pre-order“ przyjmuje oficjalny dystrybutor Antelope Audio na terenie Polski, firma MusicToolz.

Axino Synergy Core to najnowszy z rodziny mikrofonów modelujących w ofercie firmy Antelope Audio. Podobnie jak jego starsi bracia Edge Solo, Edge Duo czy Edge Go, Axino umożliwia uzyskanie brzmienia wielu znanych modeli mikrofonów, za ułamek ceny każdego z oryginałów. Sugerowana cena mikrofonu: 1.800 PLN Brutto.

Wyróżnikiem Axino Synergy Core jest to, że nie potrzebuje on zewnętrznego interfejsu audio. Jest to bowiem mikrofon USB podłączany bezpośrednio do komputera, przetwarzający sygnał analogowy na cyfrowy w jakości do 192 kHz, 24-bit, z autorską technologią 64-bitowego taktowania AFC, czyli taką jak uznane interfejsy Antelope Audio.

Ponadto wbudowany procesor DSP przetwarza w czasie rzeczywistym zarówno symulacje mikrofonów, jak i dodatkowe efekty FPGA z oferty Antelope Audio (z których 10 otrzymujemy w zestawie z mikrofonem). Dzięki temu Axino Synergy Core to kompletny pakiet funkcji i brzmień umożliwiający uzyskanie profesjonalnie brzmiących nagrań w każdych warunkach.

Więcej szczegółów
Producent: https://en.antelopeaudio.com
Dystrybutor: https://musictoolz.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj