ADAM Audio A7V już w Polsce!

330
adam-audio-a7v-studio-monitor

Najnowsze monitory studyjne A7V od ADAM Audio trafiły właśnie do sklepów muzycznych w naszym kraju dzięki firmie Audiostacja. Cała seria A, w skład której wchodzi 5 modeli, to następca bestsellerowej i nagradzanej serii monitorów AX.

Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku firma ADAM Audio pokazała światu nową rodzinę monitorów studyjnych A Series. Seria składa się z pięciu modeli: A4V, A7V, A44H, A77H i A8H, które mają się sprawdzić w wielu profesjonalnych i domowych studiach, a także w środowiskach nadawczych, instalacyjnych, 3D, przestrzennych i domowych systemach audio. Szerzej pisaliśmy o nich TUTAJ.

adam-audio-a-series

Model ADAM A4V pojawił się w sprzedaży na początku czerwca w sugerowanej cenie 2.270 PLN za sztukę (CZYTAJ TUTAJ), a teraz dołącza do niego większy brat ADAM A7V, którego sugerowana cena wynosi 3.540 PLN za sztukę.

Dwudrożny monitor ADAM Audio A7V łączy w sobie nowy 7-calowy głośnik niskotonowy zbudowany z wielowarstwowych włókien mineralnych (MLM) oraz wykonany ręcznie, precyzyjny głośnik wysokotonowy X-ART firmy ADAM Audio, aby zapewnić szerokie pasmo przenoszenia. Obrotowy falowód HPS i wbudowane opcje strojenia umożliwiają optymalizację dźwięku A7V pod kątem wymagań danego pomieszczenia i własnych preferencji brzmieniowych!

adam-audio-a7v-studio-monitor

„ADAM Audio A7V prezentują się wyjątkowo efektownie – są po prostu bardzo ładne, zgrabne i proporcjonalne. Wyglądają nowocześnie, a profilowane wyloty portów bass-reflex dodają im uroku, podobnie jak interesująca faktura wielowarstwowej membrany głośnika niskotonowego wykonanej z mineralnej włókniny. Poza tym A7V grają znakomicie, zgodnie z deklaracją producenta już od 44 Hz.”

– napisano w recenzji monitorów magazynu Estrady i Studia

Przeczytaj cały opis monitorów TUTAJ

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl