Kolejny system immersyjny L-ISA od L-Acoustics w Polsce!

1
System-immersyjny-L-Acoustics-L-ISA-Kunszt-Wodny-w Gdansku

Firma Audio Plus została generalnym wykonawcą wykończenia i wyposażenia sali wielofunkcyjnej Kunsztu Wodnego w Gdańsku. Ten stylowy obiekt kulturalny będzie trzecią w Polsce salą widowiskową z systemem dźwięku immersyjnego L-ISA od L-Acoustics i nie tylko…!

Kunszt Wodny w Gdańsku to nowy obiekt kulturalny, w którym siedzibę będzie mieć Instytut Kultury Miejskiej. Znajduje się w centrum Gdańska, naprzeciw Bramy Wyżynnej, obok centrum handlowego Forum Gdańsk. Nowocześnie zaprojektowany budynek nawiązuje do stacji pomp działającej w tej okolicy od średniowiecza do XIX wieku. Obiekt ten, a konkretnie wielofunkcyjna sala widowiskowa na terenie obiektu, zostanie wyposażona przez firmę Audio Plus w system nagłośnieniowy w technologii dźwięku immersyjnego L-ISA od L-Acoustics.

“To kolejny prestiżowy obiekt, do którego dostarczamy rozwiązania technologii scenicznych i audiowizualnych. Będzie to trzecie w Polsce miejsce, w którym sala widowiskowa będzie stale wyposażona w system nagłośnieniowy w technologii dźwięku immersyjnego L-ISA. I jednocześnie drugie miejsce, w którym ten system będzie uzupełniony o funkcję śledzenia światłem i dźwiękiem. Ale wyposażenie sali widowiskowej Kunszt Wodny w Gdańsku obejmuje o wiele więcej…”

– komentuje firma Audio Plus

L-Acoustics-L-ISA

Audio Plus występuje tu jako generalny wykonawca wykończenia i wyposażenia sali wielofunkcyjnej, a umowa obejmuje następujące prace:

  • prace budowlane, w tym adaptacja akustyczna i parkiety
  • system nagłośnieniowy w technologii L-ISA wraz z śledzeniem obiektów
  • mechanizacja sceny
  • trybuny teleskopowe składane elektrycznie
  • system kinotechniczny
  • oświetlenie sceniczne
  • system multimedialny

Przewidywany termin zakończenia prac to kwiecień 2023 r. Wkrótce później Kunszt Wodny stanie się kulturalno-turystyczną wizytówką Gdańska, do której już teraz zapraszamy!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Cavatina Hall w czołówce Europy! Czym jest dźwięk immersyjny L-ISA od L-Acoustics?

Pierwsza w Polsce sala z systemem L-ISA Immersive Hyperreal Sound!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj