Wygraj rejestrator ZOOM!

0

No to teraz mamy niezłą gratkę dla wszystkich tych, którym właśnie teraz przydałby się wysokiej klasy rejestrator dźwięku! Otóż magazyn Sound on Sound ogłasza konkurs, w którym możecie wygrać szeroki wybór rejestratorów wielościeżkowych, ręcznych i terenowych!

Jak czytamy na oficjalnym profilu ZOOM Polska, jedyne co w pierwszej kolejności należy zrobić, to wejść na stronę https://www.soundonsound.com i postępować zgodnie z instrukcją!

Konkurs ogłoszono po tym, gdy od 10 lat z najwyższego podium w konkurencji na Najlepszy Rejestrator, nie schodziły te firmowane przez ZOOM właśnie.
Nagradzane na SOS Awards rejestratory należały do różnych segmentów, od rejestratorów wielościeżkowych, ręcznych po terenowe.
Informacje o nich znajdziecie również na naszej stronie pod tagiem #zoom.

Krótko o rejestratorach ZOOM!

Przenośne podręczne rejestratory z serii Zoom H świetnie sprawdzą się zarówno dla muzyków, producentów podcastów, jak i filmowców. H5 oferuje najwyższej klasy przedwzmacniacze, monitoring i wymienne kapsuły, podczas gdy H4n Pro zapewnia efekty, nagrywanie wielościeżkowe i overdubbing, tak potrzebny dzisiejszym muzykom.
Specjalnie na potrzeby podcastów stworzono natomiast rejestrator H6 wyposażony we wszystkie wejścia i moc fantomową, której potrzeba by “pomieścić w nim wszystkich gości”.

Jeśli chodzi o profesjonalną pracę z filmem, propozycją jest seria rejestratorów wielozadaniowych Zoom F.
Zarówno F4, jak i F8n wyposażone są w solidny timecode, zaawansowane limitery, Zoom AutoMix, bardzo ciche przedwzmacniacze i wystarczającą ilość wejść i wyjść dla wszystkich urządzeń. Wspierane przez elity przemysłu, takie jak Game Of Thrones Sound Designer Paula Fairfield, seria Zoom F szybko staje się ulubieńcem Hollywood.

Nie będzie jednak kompletnego pakietu nagród Zoom bez czegoś specjalnego dla twórców muzyki. Zoom R24 to jedno z najlepszych rozwiązań dla artystów chcących się wyróżnić. Zapewnia wszystko, czego potrzeba do nagrań studyjnych: rejestrator 24-ścieżkowy, sampler, maszynę rytmiczną, współpracę z DAW i komputerowy interfejs audio. To wszystko w jednym urządzeniu przenośnym!

Niezależnie od tego, czy jesteś muzykiem, filmowcem czy podcasterem, ten pakiet nagród ma coś wyjątkowego, co może pomóc Wam przenieść swój talent w tworzeniu na zupełnie inny, wyższy poziom.

Aby mieć szansę na wygraną, prześlij swoje zgłoszenie do piątku 5 lipca 2019 roku na adres [email protected] www.zoom-uk.com (Zoom UK +44 (0)8432 080999)

Warunki wzięcia udziału w konkursie i ogólne zasady:

  • można wysłać tylko JEDNO zgłoszenie
  • biorąc udział w konkursie, potwierdzasz że masz 18 lub więcej lat
  • pracownicy i członkowie ich rodzin – SOS Publications Group, Zoom Corporation, Zoom UK – nie mogą wziąć udziału w konkursie
  • nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny
  • organizatorzy konkursu mają prawo do zmiany specyfikacji oferowanej nagrody
  • decyzja komisji konkursowej jest ostateczna i zgodna z obowiązującym prawem i nie przysługuje od niej odwołanie
  • w zgłoszeniu nie mogą być zawarte żadne inne pliki lub treści nie związane z konkursem
  • konieczne jest podanie swojego aktualnego numeru telefonu
  • zwycięzcy zobowiązani będą do ewentualnego oficjalnego spotkania z organizatorem
  • zwycięzca zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych ze zgłoszenia

Więcej szczegółów
Producent: www.zoom.co.jp
Dystrybutor: www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here