Świąteczne promocje w Audiostacji!

0

Prezenty, sprzęt muzyczny w niższych cenach, nowości i rynkowe hity! To wszystko znajdziecie w najnowszym katalogu świątecznym 2021 przygotowanym przez Audiostację!

Co znajdziecie w katalogu?

W katalogu 2021 znajdziecie inspirujące, starannie dobrane promocje interfejsów, preampów, monitorów, mikrofonów, klawiatur i kontrolerów MIDI, oprogramowania do tworzenia muzyki, instrumentów klawiszowych i syntezatorów, procesorów i efektów gitarowych, sprzętu do streamingu i nagrywania podcastów, a także nagrywania dźwięku za pomocą aparatów czy kamer wideo.


  • Więcej szczegółów o promocji: TUTAJ
  • OTWÓRZ KATALOG: TUTAJ
  • ŚCIĄGNIJ KATALOG PDF: TUTAJ

UWAGA: Promocje z katalogu są ważne do 31.01.2022 lub do wyczerpania puli promocyjnej.


Do wielu promocji dodaliśmy atrakcyjne prezenty, np. wysokiej klasy słuchawki Sony MDR-7506! Jeśli kształtujesz brzmienie w studiu za pomocą analogowych sprzętów lub oprogramowania, grasz na gitarze czy klawiszach, streamujesz lub tworzysz podcasty, kręcisz filmy kamerami czy aparatami fotograficznymi, koniecznie sięgnij po katalog świąteczny 2021 i zainspiruj się na święta!

– dodaje Audiostacja

Gdzie kupisz promocyjny sprzęt?

Sprzęt z katalogu świątecznego 2021 kupisz w sklepach muzycznych, będących naszymi Partnerami  >> Wybierz sklep.

Jeśli w sklepie muzycznym nie otrzymasz gratisu do produktu promocyjnego, prześlij dowód zakupu na adres [email protected], a brakujący gratis niezwłocznie prześlemy.

Jak pobrać kod do Podręcznika obsługi Studio One 5?

Jeśli w promocji kupisz DAW PreSonus Studio One 5, po 7 grudnia otrzymasz kod uprawniający do darmowego pobrania Podręcznika obsługi w postaci e-booka.

By otrzymać kod, poproś o niego sprzedawcę w sklepie lub napisz bezpośrednio do nas na adres [email protected], załączając dowód zakupu Studio One 5.
Pamiętaj, kody promocyjne będą dostarczane po 7 grudnia.

Audiostacja-Promocje-BlackFriday

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj