PROMOCJA: Odbierz wtyczkę PreSonus Ampire oraz Studio One Artist PL za darmo!

0

Jak zgarnąć wysokiej jakości wtyczkę studyjną PreSonus Ampire oraz popularny DAW w polskojęzycznej wersji Studio One Artist o łącznej wartości ponad 750 zł? Szczegóły poniżej!

Tak gorącej promocji dawno nie było! Łączna wartość bonusów, w niektórych przypadkach dwukrotnie przekracza wartość zakupu, który uprawnia Was do odbioru wartościowych gratisów!

Kupując dowolny interfejs audio/MIDI lub mikrofon Revelator marki PreSonus, Studio One Artist PL o wartości 460 zł i wtyczkę Ampire o wartości (300 zł) do odtwarzania swoich studyjnych brzmień gitarowych otrzymujesz GRATIS!

O niezwykle popularnym programie DAW – Studio One Artist PL pisaliśmy już kilkukrotnie. Znalazł się on także w naszym zestawieniu najlpeszych programów do produkcji i obróbki muzycznej: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/najlepsze-programy-daw-w-roku-2020.

Zaś PreSonus Ampire to wtyczka studyjna symulująca klasyczne gitarowe wzmacniacze, kolumny i stompboksy! Zawiera pięć nowych modeli wzmacniaczy, 16 emulacji kolumn i pełen efektów pedalboard. Ponadto Pedalboard z Ampire może być uruchamiany jako samodzielna wtyczka efektowa dla osób, które nie potrzebują symulacji wzmacniacza i kolumny. Użytkownicy syntezatorów powinni uznać eksperymentowanie z Pedalboardem za całkiem satysfakcjonujące!

Wtyczka, do niedawna dostępna tylko w profesjonalnej wersji Studio One, teraz występuje w formatach VST3, AAX i AU i jest kompatybilna z innymi popularnymi programami typu DAW.

Jak odebrać gratisy?

  1. W okresie od 1.07 do 31.08 kup jeden z poniższych interfejsów audio lub mikrofon Revelator marki PreSonus.
  2. Na swoim koncie my.presonus zarejestruj nowy interfejs lub mikrofon nie później niż do 31.08.2021.
  3. Po rejestracji nowego interfejsu lub mikrofonu wtyczkę pobierzesz bezpośrednio ze swojego konta.

Sprawdź, który interfejs będzie najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb:

Seria AudioBox

Seria Studio

Seria Quantum

ioStation 24c

Potrzebujesz mikrofonu? Revelator to świetny strzał!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj