Poznaj historię marki Focusrite

0
focusrite-scarlett-3rd-gen

Focusrite to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży pro audio, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości przedwzmacniaczy mikrofonowych i interfejsów audio. Ale pewnie nie wszyscy z Was wiedzą, że w jej historię zaplątane były takie znane nazwiska jak Rupert Neve czy George Martin!

Focusrite to brytyjska firma, która od momentu założenia w 1985 roku, zdobyła uznanie zarówno wśród profesjonalnych studiów nagraniowych jak i tych domowych. Doskonała jakość dźwięku, innowacyjne technologie no i oczywiście charakterystyczna czerwień to znak rozpoznawczy marki.

Ich interfejsy audio, takie jak popularna seria Scarlett, zdobyły duże uznanie wśród muzyków i producentów dzięki wysokiej jakości preampów mikrofonowych i praktycznie niezauważalnym opóźnieniom sygnału. Rackowy model Scarlett 18i20 mieliśmy możliwość ostatnio przetestować: TUTAJ.

Interfejs audio Focusrite Scarlett 18i20 [TEST & VIDEO]

Firma bez wątpienia odgrywa bardzo ważną rolę w branży muzytcznej, wspierając artystów na różnych etapach ich kariery. Ich produkty są znane z niezawodności i wydajności, a także wyjątkowego designu, który zyskał sobie lojalną społeczność użytkowników na całym świecie. Focusrite jest ciągle aktywny w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych, aby sprostać rosnącym wymaganiom współczesnych profesjonalistów z dziedziny audio.

CZYTAJ TAKŻE:

Przedwzmacniacz mikrofonowy Focusrite Clarett+ OctoPre [TEST & VIDEO]

Jeśli jednak chcielibyście poznać historię marki, to zapraszamy Was do ciekawego artykułu przygotowanego przez firmę Audiotech, która jest opiekunem marki Focusrite w Polsce.

Historia marki Focusrite

Więcej szczegółów
Producent: https://focusrite.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj