Mobilne studio Dynaudio Unheard z mikrofonami DPA podczas NAMM Show 2019!

0

Tym razem nie na Marsa, a nieco bliżej czyli do słonecznej Kalifornii, na targi NAMM Show 2019! Dynaudio Unheard, czyli mobilne studio nagraniowe odwiedziło największą imprezę muzyczno-sprzętową na świecie, a wewnątrz topowe wyposażenie, w tym także jedne z najlepszych mikrofonów marki DPA!

O niezwykle ciekawym projekcie jakim jest Mobilne Studio Dynaudio Unheard, pisaliśmy już w artykule https://uptone.pl/gitara/nietypowe-studio-nagran-dynaudio-w-wielkim-kontenerze. Organizatorzy całego przedsięwzięcia postanowili tym razem wyruszyć do Kalifornii, gdzie podczas NAMM Show 2019, 53 młodych i obiecujących artystów miało niecodzienną okazję i możliwość nagrywania swoich utworów na najlepszym sprzęcie pod okiem specjalistów i ekspertów z firmy DPA Microphones oraz Dynaudio. Co równie ciekawe i warte podkreślenia to fakt, że wszystkie sesje zostały zmiksowane przez nagradzanego amerykańskiego producenta muzycznego: Ashley Shepherd!

Więcej publikacji o DPA Microphones: https://uptone.pl/dpa-microphones

Jeśli chcecie posłuchać efektów pracy realizatorów i samych muzyków, to zapraszamy do poniższych filmów, które zostały zarejestrowane właśnie podczas NAMM Show 2019!

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.dpamicrophones.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here