Nietypowe studio nagrań Dynaudio w wielkim kontenerze!

0

Firma Dynaudio zbudowała supernowoczesne i „niesłyszalne” studio mieszczące się w wielkim kontenerze, w którym każdy niezrzeszony artysta czy zespół może spełnić swoje marzenie!

Idea ta zrodziła się ze spostrzeżenia, że tylko do jednego procenta artystów należy 77% zysków wypracowywanych w całej branży produkcji muzycznej. Zdumiewający jest też fakt, że aż 91% artystów pozostaje całkowicie nieznana. Tworzą w salach prób, piwnicach, sypialniach czy garażach – tworzą w trudzie i w całkowitym odosobnieniu. Coś o tym wiemy…

Myśląc właśnie o tych artystach, firma Dynaudio wymyśliła nowoczesne studio nagrań w kontenerze i nawiązała współpracę z profesjonalnym producentem.

Mobilne studio kontenerowe wyruszyło w drogę, by umożliwić wyrównanie szans właśnie tych 91% muzyków. Studio wystartowało ze swoją działalnością podczas tegorocznego duńskiego, największego festiwalu muzycznego Smukfest. Każdy zespół, który chciał skorzystać ze studia, mógł przez godzinę bezpłatnie nagrywać w towarzystwie nagradzanego amerykańskiego producenta muzycznego Ashley’a Shepherda oraz stworzyć wideo i miks gotowe do publikacji na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.

Dzięki temu powstaje świetna muzyka dla publiczności, na jaką zespół zasługuje. Producent nawiązał współpracę z kilkoma znakomitymi firmami, które wnosząc do projektu wiedzę, sprzęt, czas i entuzjazm, przyczyniły się do jego urzeczywistnienia. Jedną z firm jest firma DPA Microphones, która na ten cel użyczyła sporą liczbę mikrofonów. I oczywiście sama firma Dynaudio zaoferowała niemal cztery dekady doświadczenia pracy w profesjonalnej branży, zaczynając od największych i najbardziej znanych studiów nagraniowych, a kończąc na małych domowych zestawach.

Podczas siedmiu dni festiwalu Smukfest studio gościło już ponad 100 muzyków! Początkowo nie przypuszczano, że studio wzbudzi aż tak ogromne zainteresowanie.
Atmosfera w „niesłyszanym” studiu Dynaudio za każdym razem była identyczna: elektryzująca, przyjazna, gościnna i ekscytująca.

Chcesz wziąć udział w projekcie?

Jeśli jesteś niezrzeszonym artystą (jesteś solistą lub masz zespół) i chcesz spędzić trochę czasu w „niesłyszanym” studiu Dynaudio, skontaktuj się z Dynaudio lub dystrybutorem na Polskę, firmą Audiostcaja. Wyślij coś, czego Dynaudio może posłuchać, np. plik audio lub link do pliku na Soundcloud na adres [email protected]

Producent rozważy każde zgłoszenie!

Więcej szczegółów:
Producent: www.dynaudio.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here