Kurs produkcji muzyki z deadmou5

0

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o nagraniu swojego singla, wyprodukowaniu krążka świetnie grającej kapeli znajomych czy po prostu zmiksowaniu kilku fajnych melodii, ale nie wiedzieliście, jak się za to zabrać, ten temat jest skierowany właśnie do was.

Joel Zimmerman, znany również jako deadmau5 ogłosił, że poprowadzi cykl tutoriali na temat produkcji muzyki elektronicznej. Lekcje mają odbywać się za pośrednictwem MasterClass, firmy która wypromowała lekcje Ushera i Wernera Herzoga.

Kurs ma oferować “niefiltrowane i żywe szkolenia” ukazujące zaplecze tworzenia melodii, miksowania i masteringu. Trening ma obejmować 20 video – lekcji. Dodatkowym udogodnieniem dla kursanta ma być możliwość pobrania podręcznika z ćwiczeniami oraz opcja uploadowania swoich nagrań i dzielenia się uwagami z innymi uczniami lub nawet samym deadmau5em.

Producent ten w wywiadzie dla prasy, o swoich kursach wypowiedział się następująco: Moja MasterClassa to nie głupie gadanie o tym, jak cudownie jest tworzyć wielką i wspaniałą muzykę za pomocą sprzętu wartego miliony dolarów. Mam zamiar pokazać moim studentom, jak bawić się brzmieniami i jak miksować melodie tak, żeby później bez wstydu podzielić się nimi z całym światem. 

Na kurs, który będzie dostępny już tej zimy, zapisać możecie się w każdej chwili na stronie Masterclass. Całe szkolenie kosztować ma 90$.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here