Kris Górski: Jak przygotować muzykę do filmu?

379
Kris-Gorski-Na-Setke-Audioplanet

Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek, jak zabrać się do nagrywania muzyki filmowej, albo chcielibyście skonfrontować swoje własne doświadczenia w tym zakresie z kimś pracującym w tej branży, to właśnie nadarzyła się okazja, by o tym porozmawiać!

W najbliższą środę wyjątkowy odcinek programu Na Setkę. Dlaczego wyjątkowy? Dlatego, że gościem wieczoru będzie tym razem… jeden z jego gospodarzy! Kris Górski, oprócz tego, że jest doświadczonym inżynierem dźwięku i producentem muzycznym, sam również komponuje muzykę na potrzeby między innymi filmów dokumentalnych, fabularnych i seriali telewizyjnych – wśród tych ostatnich na szczególną uwagę zasługuje obyczajowa „Leśniczówka“, której odcinki idą już w setki, oraz kryminalny „Archiwista“, który osiągnął swego czasu niemały sukces na polskim Netflixie.

Kris-Gorski-Audioplanet

A ponieważ święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się dobrem, Kris postanowił w tym tygodniu sam zająć fotel gościa, by opowiedzieć o swojej dotychczasowej pracy z muzyką do filmu i przy okazji być może pomóc innym, którzy są na początku tej drogi lub dopiero zamierzają na nią wejść. 

Dlatego jeśli należycie do którejś z tych grup, albo też sami chcecie podzielić się własnymi doświadczeniami z prowadzącymi oraz innymi widzami programu Na Setkę, lub po prostu jesteście ciekawi, jak taka praca wygląda i chcielibyście zadać pytanie Krisowi Górskiemu, zapraszamy do oglądania transmisji na żywo w najbliższą środę, 22 grudnia, od godziny 20:00 na kanale YouTube:

Kris Górski: