Konsbud Audio zaprasza do Showroomu na prezentację monitorów Genelec The Ones

0

Genelec The Ones, to jeden z tych tematów technicznych, którym poświęciliśmy ogrom czasu w mijającym powoli 2017 roku. I dziś spotkała nas wszystkich, zainteresowanych tymi rewolucyjnymi monitorami niemała niespodzianka. Mamy okazję usłyszeć i zobaczyć The Ones w realu! Zapraszamy do Showroomu Konsbud Audio w Warszawie!

Oj tak, jest to taka wiadomość, o której często można jedynie pomarzyć. The Ones nie należą do najtańszych monitorów odsłuchowych na rynku, zatem możliwość ich bezpośredniego poznania przyprawia o zawrót głowy.
Jak dowiedzieliśmy się z fanpage’a Konsbud Audio, firma zaprasza na prezentację monitorów Genelec w specjalnym Showroomie w Warszawie przy ulicy Gajdy 24.
Dystrybutor zaprezentuje tam wszystkie monitory z serii The Ones. Będą to więc modele 8331, 8341 oraz 8351, o których pisaliśmy w artykule pt. Genelec The Ones – monitory z wysokiej półki.

Zapraszamy do kontaktu na stronie facebook www.facebook.com/pg/KonsbudAudio lub poprzez stronę dystrybutora www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj