Beoplay M3 – kompaktowy głośnik multiroom od Bang & Olufsen

0

Kiedy okazało się, że firma Bang & Olufsen zapowiada nowy produkt, wielbiciele marki zamarli i czekali, aż zegar na stronie przestanie odliczać, a ich oczom ukaże się kolejne cudo. I doczekali się. Poznajcie BeoPlay M3 Wireless.

Ten niewielkich rozmiarów głośnik pod dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych (czarny i szary) obudową skrywa w sobie m.in. 3,75 calowy woofer, 1,75 calowy tweeter, moduł WiFi i Bluetooth 4.2.
Zgodnie z obecną modą, BeoPlay M3 wyposażono w obsługę najważniejszych technologii (chromecast czy airplay) i serwisów streamingowych, jak np. Spotify, Deezeer, TuneIn działających w trybie multiroom. Co do samego multiroom, głośnik idealnie paruje się z modelami A6, A9 czy BeoSound M5, tworząc wielowymiarową przestrzeń muzyczną w każdym pomieszczeniu.

BeoPlay M3, tak jak wcześniejsze modele, można kontrolować za pomocą aplikacji smartfonowej BeoPlay, dostosowując głośnik do waszych potrzeb i możliwości akustycznych pomieszczenia.

Budowę i możliwości głośnika świetnie wyczerpuje film, który producenci zamieścili na swoim kanale YouTube. Dla waszej wygody zamieściliśmy to nagranie pod tekstem

Cena BeoPlay M3 to 299 eur / 1299 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta, www.bang-olufsen.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here