Konkurs! re:MIX z Marcinem Borsem

1

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie re:MIX z Marcinem Borsem, w którym Waszym zadaniem będzie przygotowanie remiksu ponadczasowego hitu “Here Comes The Rain Again”. Nagrodą główną jest interfejs audio ZEN Q Synergy Core od Antelope Audio!

Jak pewnie zdecydowana większość z Was wie, Here Comes The Rain Again to utwór stworzony w latach 80 przez duet Eurythmics, teraz został podany na nowo dzięki Saints of Suburbia w składzie: Samuel Baron, Marcin Bors, Wojtek Famielec, Paweł Kałwak i Maciej Stach.

Wszystkie ścieżki zostały zarejestrowane i wyprodukowane z udziałem interfejsu Antelope Orion Studio Synergy Core, a całość została zmiksowana przez Marcina Borsa przy użyciu interfejsu Antelope Orion 32HD Gen3.

Wasze prace oceni nie kto inny, jak sam Marcin Bors – utalentowany producent, realizator i muzyk, który ma na koncie współpracę przy płytach takich zespołów i solistów jak: Hey, Myslovitz, T.Love, Krzysztof Zalewski, Ocean, czy Gaba Kulka.

Zasady są proste, zabawa przednia, a nagrody warte zachodu!

Jak to działa?

  • Ściągnijcie pliki w wybranej rozdzielczości 48kHz/24-bit lub 96kHz/24-bit TUTAJ
  • Obejrzyjcie video i posłuchajcie wersji przygotowanej przez Saints of Suburbia
  • Przygotujcie remiks utworu – stawiamy na pełną kreatywność, więc nie bójcie się zrobić z tym, tego co Wam w duszy gra!
  • Prześlijcie swój remiks za pomocą serwisu https://wetransfer.com/ najpóźniej do dn. 01/08/2021 na adres: [email protected] 
  • Zajrzyjcie na stronę https://musictoolz.pl/, zapiszcie się na darmowy newsletter oraz polubcie fanpage https://www.facebook.com/musictoolz, nie zapominając zajrzeć tam w dn. 06/08/2021, aby sprawdzić czy jesteście w gronie zwycięzców!

Co można wygrać?

  • Multiplatyna – nowoczesny interfejs ZEN Q Synergy Core
  • Platyna – wielkomembranowy modelujący mikrofon pojemnościowy Edge Solo
  • Złoto – kupon na pakiet wtyczek Antelope Audio w kwocie 200€

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Kim jest Marcin Bors?

Marcin Bors – multiinstrumentalista, producent muzyczny, kompozytor, aranżer oraz wlaściciel studia Fonoplastykon i oficyny Saints Of Suburbia. Na swoim koncie posiada kilkanaście multiplatynowych, platynowych i złotych plyt. Znany jest ze wspólpracy nie tylko z czołówką polskiej sceny muzycznej (m. in. Maryla Rodowicz, Katarzyna Nosowska, HEY, T.Love, Myslovitz,) ale rownież z młodszym pokoleniem sceny alternatywnej (m. in. Gaba Kulka, Pogodno, Muchy, Krzysztof Zalewski) oraz ogromną rzeszą wyjątkowych debiutantów (m. in. Kasia Lins, Karolina Artymowicz, Piotr Zioła, czy Terrific Sunday). Kilkukrotny zdobywca nagrody Fryderyk, dwukrotny laureat nagrody na festiwalu Dwa Teatry.

Więcej szczegółów
Producent: https://en.antelopeaudio.com
Dystrybutor: https://musictoolz.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj