Monika Kowalczyk i Wishlake połączyli siły we wspólnym utworze “Mimo”

0

Monika Kowalczyk nagrała nowy utwór. Do współpracy przy nim zaprosiła Wishlake’a, czyli artystę, którego podziwia. Singiel “Mimo” dostępny jest w serwisach cyfrowych oraz na kanale wytwórni MTJ.

“Mimo” to nowa piosenka zdolnej i charyzmatycznej Moniki Kowalczyk. Producentem i współwykonawcą utworu jest Wishlake, znany i rozchwytywany muzyk oraz producent.

Artystka podziwia go nie tylko jako utalentowanego twórcę, ale także jako człowieka. Ich muzyczna współpraca rozpoczęła się od utworu “Pszczoły”, który Wishlake wyprodukował. Od tego momentu chemia między obojgiem artystów była coraz większa i doprowadziła do kolejnego wspólnego nagrania. Utwór przedstawia wzruszającą historię o człowieczeństwie i miłości, a także o drodze, którą można przebyć razem lub osobno.

Do piosenki powstał piękny teledysk, którego autorem jest Mikołaj Kołodziejczyk, z którym Monika Kowalczyk współpracowała m.in. przy teledyskach do utworów “Te Twoje sukienki” oraz “Wołam”. Utwór “Mimo” ukazał się nakładem wytwórni MTJ.

Monika Kowalczyk:
Wishlake:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj