Antelope Audio Zen Q Synergy Core – mocniejszy bliźniak Zen Go?

3
Antelope-Audio-Zen-Q_uptone

Najnowsza premiera Antelope Audio to kolejny biurkowy interfejs audio, łudząco podobny do testowanego przez nas niedawno Zen Go Synergy Core, ale oferujący bardziej rozbudowane możliwości. Przyjrzyjmy się, co nowego wnosi model Zen Q.

Zen Q Synergy Core to przede wszystkim nosiciel wszystkich kluczowych cech flagowych interfejsów Antelope Audio, takich jak: wysokiej klasy konwertery AD/DA, studyjnej jakości preampy mikrofonowe o układzie dyskretnym, 64-bitowy zegar taktujący, a także wbudowane procesory DSP i FPGA przetwarzające w czasie rzeczywistym efekty Synergy Core, w tym symulacje wzmacniaczy gitarowych czy analogowego sprzętu studyjnego (37 tego typu wtyczek dostarczonych jest w komplecie z interfejsem).

Cechy szczególne Zen Q to cztery analogowe kanały wejściowe – w tym dwa mikrofonowo-liniowo-instrumentalne (XLR/jack combo) oraz dwa typowo instrumentalne/liniowe (jack), cyfrowe wejście i wyjście stereo SPDIF (RCA), stereofoniczne wyjście monitorowe oraz dwa osobne wyjścia liniowe (TRS), a także dwa wyjścia słuchawkowe z indywidualną regulacją głośności i miksu odsłuchowego.

Ale to nie wszystko: Zen Q wyposażono bowiem także w złącze ADAT, rozszerzające ilość wejść o 8 kanałów – dzięki temu uzyskujemy w maksymalnej konfiguracji aż 14 niezależnych wejść. Całość przesyłana jest do i z komputera za pośrednictwem złącza Thunderbolt 3, zapewniającego jednocześnie zasilanie dla interfejsu. Wszystko to w cenie ok. 4000 zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://en.antelopeaudio.com
Dystrybutor: https://musictoolz.pl

CZYTAJCIE TAKŻE:

[TEST] Antelope Audio Zen Go Synergy Core

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj