13/11/2018: Warsztaty z Home recordingu w Gdyni!

0

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich na warsztaty z Home recordingu, które poprowadzi Kris Górski, ceniony realizator, właściciel studia Audioplanet, a także współtwórca polskiej marki monitorów studyjnych APS.

Jak zapewniają organizatorzy, warsztaty będą nastawione na praktykę, a nie teorię! Poruszone będę następujące zagadnienia:

  • nagrywanie zespołu
  • edycja w programie DAW
  • Mix, Mastering

Kris Górski urodził się  w Poznaniu. Edukację muzyczną rozpoczął od Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego. Czas liceum to 5 lat spędzonych w Anglii. Po maturze udał się do Paryża, gdzie ukończył studia i otrzymał dyplom inżyniera dźwięku w SAE Paris.

Później nastąpił intensywny okres pracy w paryskim świecie muzycznym i telewizyjnym – najpierw jako realizator/producent, potem również jako kompozytor. Po 16 latach pobytu we Francji wrócił do Polski, gdzie kontynuuje pracę jako producent i kompozytor. Od wielu lat współpracuje z telewizją (TVP, Polsat) oraz wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Pisze muzykę głównie do filmowych produkcji dokumentalnych, reklam oraz piosenek. Udziela się również jako wykładowca dzieląc się wiedzą i pasją z innymi.

Co i jak?

Wtorek 13.11.2018
Rozpoczęcie: 18:00
Zakończenie: 20.15
Miejsce : DrumStore Gdynia , ul Wendy 15 budynek MAG
Wjazd : symboliczne 5zł
Zapraszamy do zakupu biletów na www.drumstore.pl

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/369299370308149

Zapraszamy także do krótkiej relacji z lipcowych APS DAY:

Kilka słów o… APS DAY w AudioPlanet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here