Kilka słów o… APS DAY w AudioPlanet

1

W minioną sobotę 07/07/2018 mieliśmy przyjemność i okazję uczestniczyć w APS DAY, warsztatach organizowanych w studiu muzycznym AudioPlanet, położonym w niezwykle urokliwej miejscowości Koleczkowo niedaleko Trójmiasta.

Właścicielem studia oraz współtwórcą polskiej marki monitorów studyjnych APS jest Kris Górski, którego niewątpliwą pasją jest dźwięk! Podczas całodniowych warsztatów mieliśmy okazję nie tylko przetestować cały przekrój oferty monitorów studyjnych APS ale także poznać studio, jego właściciela i wspaniałych gości, którzy przybyli tego dnia do AudioPlanet. Warto dodać, że jest to jedyne miejsce na Pomorzu, w którym mamy możliwość posłuchania wszystkich modeli monitorów tego polskiego producenta.

Kameralna, miła i bardzo otwarta atmosfera była świetną okazją do rozmów, wymiany zdań i doświadczeń, a także poglądów na temat tej nie łatwej, aczkolwiek bardzo ciekawej działki branży muzycznej. Sam Kris zapowiedział, że to dopiero początek… Czekamy więc z niecierpliwością na kolejne wydarzenia, a póki co zapraszamy Was do krótkiego materiału video oraz fotorelacji z pierwszego APS DAY w AudioPlanet!

Po więcej szczegółów zapraszamy na strony:
Producent APS: www.aps-company.com
Studio AudioPlanet: www.audioplanet.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here