Systemy nagłośnieniowe RCF zdobywają kolejne muzyczne festiwale!

0

Nie tak dawno pisaliśmy o festiwalu Del Vittoriale we Włoszech, gdzie za dźwięk odpowiadał liniowy system nagłośnieniowy RCF HDL 30-A, a teraz czas na Francję i popularny Festiwal Belle Ile On Air, gdzie ponownie zagościł RCF HDL30-A tylko w nieco innej konfiguracji…

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów na temat instalacji systemu RCF podczas festiwalu Del Vittoriale we Włoszech to zapraszamy do naszej publikacji: Obiekty Parlaggio i Stadtbad wyposażone w system RCF HDL30-A. Teraz czas na wspomniany wcześniej słynny Belle Ile On Air Festival w Bretanii, we Francji.

Mówiąc o tym wydarzeniu, a w szczególności o wydajności systemów RCF HDL, Stéphane  Samzun (właściciel firmy obsługującej festiwal) powiedział: Zarówno RCF jak i nasza firma poczyniły w ostatnich latach ogromne postępy. Wszyscy wiemy, że produkty HDL/NX są niewiarygodnie opłacalne i niezawodne, ale kiedy odkryliśmy HDL 30A, natychmiast przenieśliśmy się w świat najwyższej jakości dźwięku. Jak na tak zwartą matrycę liniową jest ona niewiarygodnie mocna, a my utrzymaliśmy niezwykle dobrą zrozumiałość dźwięku ponad 60 metrów od sceny Vauban.

Treść całego artykułu znajdziecie na stronie producenta, a także na stronie firmy Arcade Audio, czyli dystrybutora marki RCF w Polsce TUTAJ: https://arcadeaudio.pl/news/740/System-liniowy-RCF-HDL30A-na-Belle-Ile-On-Air-Festival-w-Bretanii-we-Francji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj