Subminiaturowy mikrofon DPA d:fine 6066 CORE z nagrodą Red Dot w kategorii „Product Design”

0

Fajnie jest wiedzieć, że czasami produkty o których piszemy zyskały sobie poklask nie tylko naszej redakcji ale i zacnego grona konsumentów i ekspertów danej dziedziny. Takim właśnie przykładem jest mikrofon nagłowny firmy DPA d:fine 6066 CORE, który zdobył nagrodę Red Dot w kategorii „Product Design”.

Przypomnijmy jednak czym jest DPA d:fine 6066 CORE, o którym pisaliśmy we wrześniu ubiegłego roku w artykule DPA Microphones d:fine™ 6066 – najmniejszy i najpotężniejszy mikrofon nagłowny!

DPA d:fine 6066 CORE to w zasadzie niewyczuwalny nagłowny zestaw mikrofonowy, który dzięki swojej miniaturowej konstrukcji daje niezwykły komfort pracy podczas całodziennych prób i spektakli.

Produkt wyposażono w kapsułę o średnicy zaledwie 3 mm jednak zachowano moc dźwięku większych, nagradzanych mikrofonów DPA. Mikrofon posiada również całkowicie przeprojektowaną, lekką ramą przylegającą wokół uszu, zapewniając maksimum komfortu, który występuje w jednym, pasującym dla wszystkich, rozmiarze.

Cechy mikrofonu:

  • Ramię regulowane w dwóch kierunkach (wydłużenie/skrócenie i w górę/w dół)
  • Mechanizm zapobiegający obracaniu się ramienia i blokada wysunięcia
  • Unikatowy, wygodny system 3-punktowego uchwytu: nad, pod i za uchem, z mechanizmem sprężynowym dla dodatkowego bezpieczeństwa, wzmacniają przyczepność poniżej uszu i z boku głowy
  • Nowy sposób prowadzenia kabla, pod kątem 90 stopni, minimalizujący ryzyko przerwania przewodu
  • Nasada mikrofonu z powłoką PVD i funkcją zatrzasku
  • Jeden, uniwersalny rozmiar – mikrofon pewnie i wygodnie dopasowuje się do głowy

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.dpamicrophones.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here