DPA Microphones d:fine™ 6066 – najmniejszy i najpotężniejszy mikrofon nagłowny!

0

Słynny dźwięk mikrofonów DPA teraz w jeszcze mniejszym wydaniu! Producentowi udało się zmieścić najnowszą technologię w opakowaniu mniejszym o 60%! Przed Wami najmniejszy i najpotężniejszy jednocześnie mikrofon nagłowny DPA Microphones d:fine™ 6066.

Od teraz wokaliści na scenie będę jeszcze w lepszej i komfortowej sytuacji. Nowy nagłowny zestaw mikrofonowy będzie praktycznie niewyczuwalny co zapewni komfort całodziennych prób i spektakli zwłaszcza tych, gdzie swoboda ruchu jest priorytetem.

Niezwykła precyzja i optymalizacja inżynierska technologii kapsuł, o której wspominaliśmy dosłownie kilka dni temu w artykule (https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/dpa-microphones-zapewnia-dzwiek-wyscigow-formuly-1), poskutkowała stworzeniem subminiatury, która znacznie przewyższa inne mikrofony w swojej klasie i nie tylko.

Kapsuła subminiaturowego mikrofonu nagłownego d:fine™ CORE 6066 ma tylko 3 mm średnicy, ale mieści moc dźwięku większych, nagradzanych mikrofonów DPA.

Poza zminimalizowanymi rozmiarami i maksymalnym potencjałem dźwiękowym, mikrofon nagłowny d:fine™ 6066 CORE posiada całkowicie przeprojektowaną, lekką ramą, przylegającą wokół uszu, zapewniając maksimum komfortu, który występuje w jednym, pasującym dla wszystkich, rozmiarze.

  • Ramię regulowane w dwóch kierunkach (wydłużenie/skrócenie i w górę/w dół),
  • Mechanizm zapobiegający obracaniu się ramienia i blokada wysunięcia,
  • Unikatowy, wygodny system 3-punktowego uchwytu: nad, pod i za uchem, z mechanizmem sprężynowym dla dodatkowego bezpieczeństwa, wzmacniają przyczepność poniżej uszu i z boku głowy.
  • Nowy sposób prowadzenia kabla, pod kątem 90 stopni, minimalizujący ryzyko przerwania przewodu,
  • Nasada mikrofonu z powłoką PVD i funkcją zatrzasku,
  • Jeden, uniwersalny rozmiar – mikrofon pewnie i wygodnie dopasowuje się do głowy.

Jak zapowiada producent, nowe zestawy mają pojawić się już w listopadzie!

Więcej szczegółów:
Producent: www.dpamicrophones.com/dfine/6066
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here