JOYO O.M.B i BazOk w akcji, czyli poradnik jak używać loopera?

0

Każdy rodzaj efektu ma swoje specyficzne cechy. Zatem ich obsługa wymaga pewnej dozy doświadczenia i szczyptę wiedzy. Wy jednak macie szczęście bo jedno i drugie da Wam BazOk, dzięki któremu na przykładzie efektu JOYO O.M.B dowiecie się jak właściwie używać loopera?!

Jak zwykle na początek, małe przypomnienie samego efektu, w którego posiadanie wszedł nasz niezwykły kolega, Bartosz BazOk Zelek. Jeśli jednak nie macie ochoty na lekturę, to możecie od razu przejść do poradnika, który znajdziecie kilkanaście linijek tekstu niżej 🙂

Efekt JOYO O.M.B (One Man Band) ma potężny zapas 40 minutowej pamięci przeznaczonej do nagrywania, niezależny tryb automatu perkusyjnego oraz kombinacje Loopera w połączeniu z Drum Mashine.

Tryb looper ma funkcję auto-wyrównania i funkcję stick count-in dla pierwszego nagrania – czyli czymś w rodzaju muzycznego “justowania”. 40 minut pamięci nagrywania to zdecydowanie jeden z najlepszych wyników w produktach tej klasy. Ponadto do każdego z nagrań można dodać dodatkowe warstwy, cofnąć i ponowić ich zawartość.
W trybie automatu perkusyjnego producent udostępnił 7 gatunków bębnów z 7 różnymi brzmieniami perkusji. Tempo ustawia się za pomocą przycisku Tap Tempo, a dioda efektu miga wraz z rytmem. Efekt JOYO O.M.B oferuje również kilka styli muzycznych, w tym Pop, Rock, Blues, Metal, Punk, Jazz i Latin.

Do dyspozycji mamy standardowe potencjometry odpowiedzialne za konkretne funkcje R-06, czyli Looper, Drum, Genre i Bar. Poza tym znajdziemy jeszcze przełącznik Looper/L+D, czyli funkcji wspomnianej na początku.

Jako jeden z przedstawicieli najnowszej serii efektów JOYO R, urządzenie zostało opatrzone oświetleniem typu ambient. Producent umożliwił oczywiście wyłączenie diod dzięki umieszczeniu na tylnej ścianie efektu specjalnego przełącznika.

A teraz całkiem pokaźnych rozmiarów dawka tego, co przygotował dla Was Bartek!

Więcej szczegółów:
Producent: www.joyoaudio.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here