Sennheiser Sound Academy: Szkolenia z bezprzewodowych systemów mikrofonowych

136

Kolejne webinary czekają na Was już 6 i 7 maja! Sennheiser Sound Academy w ramach inicjatywy #Dontstoptheeducation oferuje inżynierom dźwięku oraz wszystkim zainteresowanym tematem bezprzewodowych mikrofonów dwa nowe szkolenia online o których przeczytacie w poniższym artykule.

Wiele sfer naszego życia wciąż pozostaje zamrożonych dlatego firma Sennheiser proponuje wykorzystać ten czas, inwestując w dalszą edukację. W ramach inicjatywy #Dontstoptheeducation niemiecki producent oferuje inżynierom dźwięku oraz wszystkim zainteresowanym tematem bezprzewodowych mikrofonów dwa nowe webinary: okrągły stół z ekspertami od radiowych systemów wireless, który odbędzie się 7 maja, oraz serię szkoleń na temat cyfrowego audio i cyfrowych mikrofonów bezprzewodowych, która rozpocznie się 8 maja.

Poznaj ekspertów!

7 maja o 16:30 czasu polskiego eksperci ds. systemów RF Jonas Naesby (Dania), Vincent Tilgenkamp (Holandia) i Volker Schmitt (Niemcy) opowiedzą, jak zapewnić bezproblemową obsługę bezprzewodowych systemów mikrofonowych. Znani z pracy podczas wielu produkcji audio live na całym świecie, zarówno w dziedzinie muzyki, jak i teatru, paneliści podzielą się swoim ogromnym doświadczeniem z uczestnikami szkolenia. Odpowiedzą na żywo na pytania w oparciu o przykłady z życia.

Rejestracja jest teraz otwarta na https://zoom.us/webinar/register/WN_CO5-FTfxT1OT494rIlVUMQ

Cyfrowy dźwięk i cyfrowe mikrofony bezprzewodowe

Trzy sesje szkoleniowe webinaru będą dostępne 8 maja o 8:30, 13:30 i 18:00 czasu polskiego, aby umożliwić dostęp do treści uczestnikom z różnych stref czasowych. Podczas tego szkolenia Volker Schmitt wyjaśni ogólne koncepcje cyfrowego audio i cyfrowej transmisji mikrofonów bezprzewodowych. Ekspert Sennheisera omówi zalety i wyzwania związane z cyfrową bezprzewodową transmisją i porówna je z analogową transmisją bezprzewodową, wyjaśniając różnice i podobieństwa. W ciągu najbliższych dwóch tygodni Volker zaprezentuje dodatkowe seminaria internetowe, które będą oparte na pierwszym szkoleniu.

Rejestracja jest teraz otwarta na https://zoom.us/webinar/register/WN_Kfuns1YaS_mimF1r_RL1ng

Poszerz swoją wiedzę dzięki bezpłatnym webinarom

Poza wydarzeniami dla inżynierów dźwięku, Sound Academy Sennheisera oferuje wiele innych szkoleń dla profesjonalistów oraz szersze dyskusje na temat produktów. Jak już wspominaliśmy, wystarczy odwiedzić https://www.sennheiser.com/webinar, aby uzyskać pełną, aktualną listę webinarów w ramach Sound Academy i zarejestrować się na wybrane szkolenia. Zachęcamy do udziału w szkoleniach!

Więcej szczegółów
Producent: https://en-us.sennheiser.com / https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl