Sennheiser Control Cockpit 2.0.0 do zarządzania bezprzewodowymi systemami mikrofonowymi!

0

Jak poinformowała firma Sennheiser, dostępna jest najnowsza wersja oprogramowania Control Cockpit 2.0.0, która oprócz mikrofonów z serii Sennheiser SpeechLine Digital Wireless obsługuje również systemy mikrofonowe nowej generacji evolution wireless G4 i jest także zgodna z systemami G3.

Nowa wersja Control Cockpit oferuje ponadto ochronę za pomocą hasła, ulepszone opcje monitorowania poziomu naładowania baterii, zarządzania profilami powiadomień, oraz zmodernizowany interfejs użytkownika, który ułatwia korzystanie z programu. 
 
Oprogramowanie można bezpłatnie pobrać z witryny:
sennheiser.com/control-cockpit-software

„Sennheiser Control Cockpit 2.0.0 jest jeszcze elastyczniejsze, lepiej optymalizuje pracę i zapewnia większą wygodę specjalistom zarządzającym mikrofonami bezprzewodowymi. To uniwersalne narzędzie dla środowisk biznesowych, korporacyjnych i edukacyjnych”

– Kai Tossing, manager produktu Business Communication w Sennheiser.

Efektywna praca oszczędza czas i wysiłek!

Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit, opracowane we współpracy ze specjalistami audio-wideo i IT, zaprojektowano tak, aby znacząco ułatwić codzienne procedury i prace związane z wykorzystaniem mikrofonów bezprzewodowych w środowiskach korporacyjnych i na kampusach.

Dzięki Sennheiser Control Cockpit żmudne zadania, takie jak sprawdzanie każdego mikrofonu pod kątem rozładowanej baterii, należą już do przeszłości. Poszukiwanie potencjalnie rozładowanych mikrofonów sprowadza się do uruchomienia Sennheiser Control Cockpit i wyświetlenia wszystkich urządzeń z niskim poziomem baterii albo ustawienia sprofilowanych powiadomień o wyczerpujących się bateriach przesyłanych na smartfony odpowiedniego personelu.

Lepsze wsparcie dzięki Sennheiser Control Cockpit

Sennheiser Control Cockpit pomaga też specjalistom IT i AV w identyfikowaniu potencjalnych problemów, jakie mogą napotkać użytkownicy. Za pośrednictwem programu personel może monitorować i zdalnie kontrolować każdy mikrofon, na przykład sprawdzić, czy urządzenia połączyły się albo czy przypadkowo nie wciśnięto przycisku wyciszenia.

Zawsze aktualne

Po zarejestrowaniu oprogramowania zespół IT/AV nie tylko otrzyma klucz aktywacyjny, ale będzie również informowany o przyszłych aktualizacjach i automatycznie otrzyma powiadomienie w aplikacji albo w newsletterze, kiedy będą dostępne nowe wersje.

Sieć

Wszystko, czego potrzeba do stworzenia efektywnej sieci do zarządzania mikrofonami, to komputer, na którym działa oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit. Komputer łączy się przez sieć z systemami mikrofonowymi i zapewnia przeglądarkowy interfejs dla użytkowników, który jest dostępny z dowolnego miejsca na kampusie lub w biurze. Dostęp można uzyskać przez sieć przewodową lub Wi-Fi z dowolnego komputera osobistego Windows, komputera Mac, urządzenia przenośnego lub smartfona z systemem Android lub iOS.

Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit 2.0.0 można już pobrać bezpłatnie ze strony: sennheiser.com/control-cockpit-software.

Więcej szczegółów:
Producent: https://en-de.sennheiser.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here