RCF M20X, nowy kompaktowy mikser cyfrowy

0

Podczas tegorocznych targów Prolight+Sound we Frankfurcie mieliśmy okazję poznać i zobaczyć na żywo po raz pierwszy nowy kompaktowy mikser cyfrowy RCF M20X. Teraz czas na więcej szczegółów…

Na początek zapraszamy Was do poniższego video, które przygotowaliśmy podczas wspomnianych targów, wraz z dystrybutorem marki w Polsce , firmą Arcade Audio, a także do artykułu: Nowe cyfrowe miksery RCF M20, czyli przyjazne narzędzie dla muzyków!

Jeśli już wiecie z czym to się je to przyszedł czas na poznanie szczegółów dotyczących nowej propozycji producenta.

RCF M 20X to w pełni przenośny, zdalnie sterowany mikser z 16 preampami i 11 zmotoryzowanymi suwakami. Pomimo swoich kompaktowych wymiarów, oferuje całkiem sporo możliwości, takich jak wysokiej klasy przedwzmacniacze, najwyższej klasy procesory DSP z przetwarzaniem w jakości studyjnej (24-bit/48 kHz), zdalne sterowanie WiFi oraz wszechstronny zestaw funkcji nagrywania i odtwarzania wielościeżkowego. Mikser oferuje łącznie 20 wejść analogowych i 14 kanałów wyjściowych, z symetrycznymi wyjściami analogowymi oraz wyjściem cyfrowym AES/EBU.

Mimo, że został zastosowanych do profesjonalnych zastosować i tym samym dla profesjonalistów, to bardzo przyjazny interfejs sterowania uczyni z niego także bardzo użyteczne narzędzie nawet dla mniej wtajemniczonych muzyków potrzebujących samemu nagłośnić czy zarejestrować koncert lub próbę.

Szybkość i komfort pracy to przede wszystkim przyjazny interfejs sterowania z dużym 7-calowym ekranem dotykowym umieszczonym centralnie. Dzięki doświadczeniu projektantów ze stajni RCF, każdy parametr jest osiągalny albo bezpośrednio z panelu lub maksymalnie w ramach kilku prostych kroków. Co równie ważne obudowa tego miksera jest metalowa i bardzo solidna – dotykaliśmy więc potwierdzamy osobiście ? – tak więc mamy gwarancję trwałości nawet podczas długich i ciężkich tras koncertowych.

Ale to dopiero początek…

Do dyspozycji otrzymujemy całą gamę narzędzi, funkcji i możliwości, dzięki czemu RCF M 20X, to bardzo uniwersalne urządzenie zarówno na scenę jak i do studia. Wiele możliwości nagrywania, wbudowane efekty wysokiej jakości, interfejs audio, czy możliwości zdalnej kontroli za pomocą dedykowanej aplikacji M20 MIXREMOTE APP dostępnej zarówno na system Android jak i iOS.

Wszystkie szczegóły na jego temat znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie w języku polskim, która na potrzeby tego produktu została stworzona przez firmę Arcade Audio.

www.arcadeaudio.pl/m20x

Mało tego producent właśnie wypuścił cały cykl tutoriali video na jego temat, dzięki czemu w bardzo przystępnej formie macie możliwości poznać praktycznie wszystkie funkcje nowego miksera. Tak więc zapraszamy do obejrzenia poniższych materiałów, których jest 10 sztuk na poniższej playliście:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here