Nowe cyfrowe miksery RCF M20, czyli przyjazne narzędzie dla muzyków!

0

Po kilku latach przerwy, firma RCF postanowiła rozszerzyć dobrze znany cyfrowy mikser M18, modelem M20, który będzie dostępny w wersji klasycznej oraz rackowej. Dodatkowo będziemy mogli sobie go spersonalizować decydując się na wersję z DANTE! Zapraszamy do jego oficjalnej premiery podczas Prolight+Sound 2019!

W skład serii RCF M będzie teraz wchodziło 5 modeli: nowe M20X, M20XD, M20R, M20RD oraz znany już M18. Wersja X to wersja klasyczna ze zmotoryzowanymi suwakami, a R oznacza model montowany w racku. Litera D oznacza wspomnianą wcześniej wersję z protokołem DANTE.

Każdy z modeli wyposażony jest w 20 wejść (16 MIC i 4 LINE), 14 wyjść, 20-ścieżkowy recorder, gdzie materiał rejestrowany jest na kartach SD. Jak wspomniałem wcześniej, w wersji klasycznej mamy do dyspozycji 10 zmotoryzowanych suwaków + MASTER.

Na uwagę z pewnością zasługuje dotykowy wyświetlacz LED z dedykowanymi 5 enkoderami. Sterowanie jest także możliwe za pomocą znanej już aplikacji MIXREMOTE APP dostępnej na system Android oraz iOS.

Na pokładzie wejście słuchawkowe, dwa wejścia USB, efekty oraz wiele więcej… Póki co producent nie udostępnił jeszcze żadnych szczegółowych informacji na ich temat, więc kiedy tylko takie się pojawią to napewno napiszemy o nich więcej!

Pewne jest jedno! Nowe miksery RCF M20 to świetne rozwiązanie nie tylko dla mobilnych realizatorów ale też dla samych muzyków. Prosty i intuicyjny interfejs, niewielkie rozmiary oraz dedykowana aplikacja, pozwolą znacznie zaoszczędzić miejsce podczas tras koncertowych oraz ułatwić miks nawet mniej wprawionym użytkownikom.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego materiału video, jaki znajdziecie w sieci na temat nowych mikserów RCF M20!

Więcej szczegółów wkrótce…
Producent: https://www.rcf.it/en
Dystrybutor: http://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here