Rafał Smoleń o pracy inżyniera dźwięku w Ameryce

0

Gościem najbliższego odcinka programu Na Setkę będzie Rafał Smoleń – realizator dźwięku związany ze sceną polską i amerykańską, od kilku lat mieszkający i pracujący w Los Angeles.

Rafał Smoleń to realizator znany z warszawskiego studia Sound and More oraz Studio Kamienica, odpowiadający za brzmienie płyt takich artystów jak Sokół, Taco Hemingway, Margaret, Krzysztof Zalewski i wielu innych. Na żywo realizował między innymi halowe koncerty Dawida Podsiadło.

W 2017 roku Rafał zdecydował się przenieść swoje prywatne i zawodowe życie do USA, a konkretnie do Los Angeles, gdzie w pierwszym etapie swojej zagranicznej kariery pracował jako… asystent w studiu Chrisa Lorda-Alge! 

Obecnie pracuje z muzyką filmową, muzyką do gier oraz odpowiada za sound design do reklam światowych marek. Uczestniczył między innymi w powstawaniu albumu Post Malone “Hollywood’s Bleeding”, miksował muzykę do produkcji Amazon Studios “Sylvie’s Love” oraz gry Cyberpunk 2077.

Zapraszamy na rozmowę z Rafałem Smoleniem, która odbędzie się na kanale internetowego talk-show Na Setkę, w najbliższą środę 24 marca o godzinie 20:00 – nagranie będzie także do obejrzenia w terminie późniejszym, ale widzowie transmisji na żywo mają ten przywilej, że mogą zadawać gościowi swoje pytania.

Więcej o programie:
www.nasetke.pl
youtube.com/NaSetke
facebook.com/NaSetke

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here