PRAWO W MUZYCE, czyli kolejny gość muzycznego talk-show “Na Setkę”!

0

Już w najbliższą środę o godzinie 20:00 zapraszamy Was na kolejny odcinek programu “Na Setkę”. Tym razem gościem specjalnym będzie Marcin Barański – radca prawny specjalizujący się w obsłudze branży muzycznej.

“Prawo w muzyce” – temat bardzo ważne choć wydaje się, że w naszym kraju spora część artystów nie przywiązuje do niego należytej uwagi. Jest to błąd, który niestety pokutuje i sprawie, że wiele ważnych problemów naszej branży muzycznej jest marginalizowana i wykorzystywana przeciwko nam samym, a w szczególności naszej twórczości i samej pracy. Jak się przed nimi ustrzec? Mamy nadzieję, że wspomniany wyżej Marcin Barański, który będzie gościem Krisa Górskiego i Grześka Stasiuka, przybliży nam wiele ważnych aspektów prawa muzycznego, które pomogą nam wszystkim w dalszej karierze i rozwoju muzycznym.

Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/943149399468795

Niebawem w tym miejscu umieścimy także link do wydarzenia online na YouTube.

Marcin Barański – radca prawny specjalizujący się w obsłudze branży muzycznej. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje prowadzenie spraw artystów (m. in. Ørganek, Audiofeels, Adam „Nergal” Darski, Andrzej Krauze, Fismoll), wydawców muzycznych (m. in. Mystic Production) czy organizatorów festiwali (Męskie Granie, Akademia Gitary, Poznań Old Jazz Festival). Wykładowca prawa autorskiego w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Prowadzi szkolenia dla osób ze świata kultury i sztuki. Uczestniczył jako wykładowca m. in. w unijnych programach „Instytucje kultury XXI wieku” oraz „Budzik kulturalny”. Współtwórca serwisu musicodex.pl.

Więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/nasetke

Rusza nowy muzyczny talk-show “Na setkę”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here