Rusza nowy muzyczny talk-show “Na setkę”!

0

Będzie ciekawie? Z pewnością. Będzie wesoło? Podobno… Będzie merytorycznie? Przede wszystkim! Nowa inicjatywa dwóch mistrzów dźwięku – Krisa Górskiego i Grzegorza Stasiuka – to cykl rozmów, który będzie dotyczył ważnych i wcale nie takich prostych zagadnień jakimi jest szeroko pojęta produkcja muzyki.

Spotkania będą odbywać się oczywiście live w każdą środę o godzinie 18:00 na kanale YouTube: NaSetke.

Jak zapowiadają go sami prowadzący? Posłuchajcie!

Kim są wyżej przedstawieni panowie?

Pewnie wielu z Was zna ich doskonale, a tym którzy jeszcze nie to uchylamy rąbka tajemnicy… 😉

Kris Gorski to inżynier dźwięku, producent muzyczny i kompozytor z ponad 20-letnim doświadczeniem w kraju i za granicą, absolwent School of Audio Engineering w Paryżu, a także współzałożyciel firmy APS – Audio Pro Solutions oraz właściciel studia AudioPlanet w Koleczkowie. Na koncie ponad 150 płyt i ponad 20 ścieżek muzycznych do filmów, seriali i dokumentów.

Grzegorz Stasiuk – Pianista, producent, aranżer, kompozytor. Właściciel produkcyjnego studia nagrań “Studio 7 Piętro“. W ciągu ponad dwudziestoletniej kariery wyprodukował oraz uczestniczył w nagraniach ponad 60 płyt zarówno na rynek polski jak i zagraniczny.

To oczywiście są tylko wyrywki z ich potężnej kariery muzycznej, ale nie o to chodzi bo przedstawiać tutaj ich cały dorobek artystyczny. Zapewniamy was, że oboje są świetnymi specjalistami w swoim fachu o czym wielokrotnie mogliśmy przekonać się osobiście. Jeśli więc interesuje Was proponowana przez nich forma i tematyka to zapraszamy do oglądania. My już czekamy z niecierpliwością… 🙂

Więcej szczegółów:
http://nasetke.pl
https://www.facebook.com/nasetke

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here