Nowa seria RCF TT 4-A już w sprzedaży!

0

Jak poinformowała firma Arcade Audio, dystrybutor marki RCF w Polsce, do sprzedaży trafiły właśnie nowe i bardzo wszechstronne zestawy głośnikowe oznaczone symbolami TTW 4-A i TTP 4-A jako źródła punktowe oraz TTL 4-A jako moduł liniowy. Co mają do zaoferowania?

Najnowsze rozwiązania w tej flagowej serii producenta RCF, to przede wszystkim duża elastyczność aranżacji głośników oraz nowe rozwiązanie podwieszania tych systemów.

Jak zapewnia producent, na dużą uwagę zasługuje także specjalna konstrukcja falowodu, która pozwala na zastosowanie wielu TT 4-A w celu doskonałego sterowania charakterystykami kierunkowymi. W trudnych warunkach akustycznych znacznie zwiększa się także zrozumiałość mowy. Dwa niezależne wzmacniacze klasy D o mocy 1600 W każdy sprawiają, że modele TT 4-A są jednymi z najpotężniejszych zestawów głośnikowych na rynku w porównaniu z ich wielkością.

Oczywiście mamy tutaj osławione już filtry FiRPHASE i kontrolę zdalną za pomocą sieci RDNet. Jak sama nazwa serii wskazuje TT+ czyli TOURING & THEATRE są to rozwiązania bardzo uniwersalne, których naturalnym środowiskiem pracy będą zarówno instalacje stałe w teatrach, salach koncertowych czy innych instytucjach kulturalnych, jak i aplikacje koncertowe, gdzie liczy się łatwość i szybkość montażu, gabaryty, a jednocześnie duża skuteczność.

W celu poznania szczegółowych cen zapraszamy do kontaktu z regionalnymi przedstawicielami, a także dystrybutorem marki RCF w Polsce, firmą Arcade Audio.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it/products
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

Przy tej okazji zapraszamy także do naszej videorelacji z tegorocznych targów Prolight+Sound we Frankfurcie, w kto®ej będziecie mogli nieco bliżej poznać nową serię TT+:

Flagowe nagłośnienie RCF serii TT+ z FiRPHASE i RDNet w standardzie i ciekawa nowość…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here