Mikrofony Austrian Audio OD505 i CC8 w Music Service

1
Michał Łangowski z zespołu M&M
Michał Łangowski z zespołu M&M

Music Service to poznańska firma, od kilku lat zajmująca się profesjonalną obsługą imprez z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, techniki scenicznej oraz streamingu online. Niedawno do ich wyposażenia koncertowego dołączyły nowe mikrofony Austrian Audio: OD505 i CC8.

„Mikrofony Austrian Audio poznałem już jakiś czas temu, przy okazji prezentacji sprzętu, który również jest w dystrybucji ESS Audio. Na początku nie byłem nimi zainteresowany, ponieważ nie było możliwości pracy z nimi na koncertach. Pewnego dnia Radek Barczak powiedział, że dostał do testów mikrofon wokalowy OD505.

Austrian-Audio-OD505
Austrian Audio OD505

Moja reakcja była natychmiastowa! Chcę go mieć! Po koncercie, który odbył się jesienią od razu kupiłem OD505. Mikrofon jest bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej, po prostu mistrzostwo! W końcu uzyskuję wokal, który jest przyjemny dla ucha, pozbawiony sybilantów, a jednocześnie bardzo klarowny. Wokal z mikrofonu OD505 idealnie miksuje się z brzmieniem gitary czy pianina.

Austrian Audio CC8 Stereo Set
Austrian Audio CC8 Stereo Set

Jakiś czas później zakupiłem pierwszą parę w Polsce mikrofonów Austria Audio CC8. Paluszki są solidnie wykonane i razem z zestawem niezbędnych akcesoriów spakowane w elegancką walizkę. Jak wyglądają, tak grają. W tym przedziale cenowym – pierwsza liga. Używałem tych mikrofonów z wieloma instrumentami. Piano, skrzypce, flet, gitara, overheady, hi-hat czy nawet jako dogłośnienie spektakli teatralnych. Instrumenty brzmią naturalnie, nie są przejaskrawione. Blachy i hi-hat to po prostu bajka, miękkie brzmienie, bez wyostrzonej góry. Z kolei jako dogłośnienie spektakli – dźwięk jest po prostu naturalny. Siedząc w ostatnim rzędzie słyszymy wyraźnie każde słowo, ale bez wrażenia, że wydobywa się z głośników. To na pewno nie koniec moich zakupów od Austrian Audio”

– powiedział Mateusz Szternel z firmy Music Service

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

CZYTAJ WIĘCEJ O MIKROFONACH:

Austrian Audio przedstawia profesjonalne mikrofony sceniczne OC707 i OD505!

Premiera! Austrian Audio CC8 – małomembranowy mikrofon pojemnościowy do studia i na scenę

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj