Austrian Audio przedstawia profesjonalne mikrofony sceniczne OC707 i OD505!

441
Austrian-Audio-OC707_Austrian-Audio-OD505

Austrian Audio przedstawia dwa nowe mikrofony wokalowe do występów na żywo! OC707 to wytrzymały mikrofon wokalny z odlewanym korpusem i technologią pojemnościową. OD505 to aktywny mikrofon dynamiczny, łączący w sobie zalety dynamicznego mikrofonu scenicznego z brzmieniowymi udoskonaleniami mikrofonu pojemnościowego.

Austrian Audio przedstawia dwa nowe mikrofony, które wnoszą ich doświadczenie i technologię studyjnej jakości mikrofonów do nowych ręcznych mikrofonów wokalnych, które są przeznaczone do występów na żywo.

Austrian Audio OC707 & OD505

Austrian Audio OC707 to wytrzymały mikrofon wokalny z odlewanym korpusem i technologią pojemnościową dla doskonałego dźwięku na scenie.

Austrian Audio OC707

Opracowany i skonstruowany w Wiedniu, OC707 zawiera małomembranową kapsułę pojemnościową z charakterystyką częstotliwościową zoptymalizowaną dla ludzkiego głosu. Kapsuła jest wykonywana ręcznie w zakładach Austrian Audio w Wiedniu. Połączenie niskiego szumu własnego (19 dB SPL) i wysokiego poziomu ciśnienia akustycznego (150 dB SPL) skutkuje imponującym zakresem dynamiki, tworząc mikrofon wokalny, który posiada wszystkie ważne cechy mikrofonu studyjnego, ale może wytrzymać rygory codziennego użytku scenicznego.


Austrian Audio OD505 jest aktywnym mikrofonem dynamicznym, który łączy w sobie zalety dynamicznego mikrofonu scenicznego z brzmieniowymi udoskonaleniami mikrofonu pojemnościowego.

Austrian-Audio-OD505

Dzięki najnowocześniejszej konstrukcji podwójnej kapsuły, w której dolna kapsuła jest odwrócona w fazie i pasywnie przełączana, ten znakomity mikrofon wokalny osiąga prawie taką samą czułość jak mikrofon pojemnościowy. W połączeniu z przełączalnym filtrem górnoprzepustowym drugiego rzędu i technologią Open-Acoustics, szumy pochodzące z przenoszenia, wstrząsów i dudnień scenicznych są skutecznie eliminowane.

Te nowe mikrofony wykorzystują specjalną technologię “Open Acoustics” firmy Austrian Audio, która pozwala dźwiękowi wejść do kapsuły niemal całkowicie bez przeszkód ze wszystkich stron. Punkty styku pomiędzy zamontowaną kapsułą a obudową są zredukowane do minimum, co pozwala na uzyskanie otwartego i naturalnego dźwięku bez żadnych podbarwień.

Austrian Audio OD505

Redukcja powierzchni odbijających dźwięk w pobliżu kapsuły zapewnia, że źródło sygnału jest odtwarzane w sposób możliwie wolny od rezonansów, podczas gdy zaawansowane materiały i wyrafinowana mechanika jeszcze bardziej redukują niepożądane wibracje. Superkardioidalny (OD505), odpowiednio kardioidalny (OC707), układ biegunowy z doskonałym odrzutem pozaosiowym wraz z przełomową konstrukcją zapewniają maksymalne tłumienie sprzężeń.

“Z dumą możemy powiedzieć, że OD505 i OC707 są “Made in Austria”, co gwarantuje światowej klasy jakość i zrównoważony rozwój. Tylko najwyższej jakości materiały i techniki są wykorzystywane podczas projektowania i produkcji, a nasze testy są przeprowadzane we własnej komorze bezechowej w naszym zakładzie w Wiedniu”.

– stwierdza Martin Seidl, CEO w Austrian Audio

Ceny:

Mikrofony będą dostępne w naszych sklepach partnerskich w cenie: 

  • 1 199 zł brutto – OD505
  • 1 899 zł brutto – OC707

Austrian-Audio-OD505 Pack

O Austrian Audio

Austriacka firma Austrian Audio powstała w 2017 roku po zamknięciu AKG w Wiedniu. Inżynierowie postanowili stworzyć coś nowego, ambitnego i szanującego swoje dziedzictwo. Austrian Audio rozpoczęło działalność z podstawowym zespołem poprzednich pracowników AKG, wnosząc do nowej firmy ogromne doświadczenie inżynierskie.

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl