Johnny Depp i Jeff Beck na trasie koncertowej z mikrofonami Austrian Audio

239
Johnny-Depp-i-Jeff-Beck-na-trasie-koncertowej-z-mikrofonami-Austrian-Audio

Johnny Depp i Jeff Beck podczas trasy po Ameryce Północnej używają mikrofonów Austrian Audio!

Aby wypromować nowy, wspólny albumu zatytułowanego “18”, legendarny gitarzysta Jeff Beck i supergwiazda filmowa Johnny Depp wyruszyli w trasę po Ameryce Północnej. Grają utwory z płyty, w tym kilka oryginałów Deppa oraz covery The Beach Boys, The Velvet Underground, Johna Lennona i innych. Razem z nimi gra jedna z najlepszych współczesnych perkusistek, Anika Nilles, która jest podziwiana przez miliony internetowych miłośników perkusji.

Johnny Depp i Jeff Beck podczas trasy po Ameryce Północnej używają mikrofonów Austrian Audio

Na potrzeby trasy koncertowej, realizator FOH Dave Natale i realizator MON Shon Hartman wybrali aktywną dynamiczną kapsułę mikrofonową Austrian Audio OD505 WL1 do zastosowania w bezprzewodowym mikrofonie wokalnym Johnny’ego Deppa.

Austrian-Audio-Drum-KitPonadto używają także mikrofonów precyzyjnych Austrian Audio OC18 do overheadów oraz mikrofonów Austrian Audio CC8 do hi-hatów i talerzy w zestawie perkusyjnym.

Austrian-Audio-Dave-Natale-Shon-Hartman

“Codziennie używamy innego systemu PA. Systemy zainstalowane w domu lub lokalnie wynajęte są zawieszone w różnej odległości od mikrofonu wokalnego.  Super kardioidalny Austrian Audio OD505WL1 ma doskonałą charakterystykę odrzucania poza osią, bez poświęcania jakiejkolwiek jakości dźwięku.”

– powiedział Dave Natale

“Precyzja i zdefiniowany wzór pickupu kapsuł Austrian Audio OD505WL1 zmniejsza ilość niepotrzebnych dźwięków otoczenia, które mogą przedostać się do mikrofonu wokalnego, a tym samym do monitorów dousznych i klinów, co skutkuje znacznie mniejszym zamieszaniem audio.”

– dodał Shon Hartman

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl