Hala sportowa OSiR – Strzegom z nagłośnieniem od JBL Professional

0
Hala sportowa OSiR - Strzegom z nagłośnieniem od JBL Professional

Hala sportowa OSiR – Strzegom wyposażona została w nagłośnienie od JBL Professional i uzupełniona o końcówki mocy LEA Professional. Cały system zarządzany jest za pomocą cyfrowego miksera Soundcraft Ui24R.

Strzegomska hala, która posiada 316 miejsc siedzących ma charakter widowiskowo-sportowy i jest jedną z największych inwestycji infrastruktury sportowej w gminie. Hala składa się z sal judo i boksu, siłowni, sauny, szatni, magazynów sportowych, salki konferencyjnej oraz pomieszczeń biurowo – administracyjnych.

Hala sportowa OSiR - Strzegom z naglosnieniem od JBL Professional

Obiekt został wyposażony w koaksjalne, dwudrożne zestawy głośnikowe JBL AWC82 i AWC129 zapewniające równomierne pokrycie dźwiękiem trybun oraz płyty boiska. Dodatkowo w budynku zamontowane są mniejsze rozgłoszeniowe zestawy ścienne JBL Control 25-1.

JBL AWC82 i AWC129 JBL Control 25-1
JBL AWC82 i AWC129 & JBL Control 25-1

Całość zasilana jest za pomocą dwóch czterokanałowych końcówek mocy LEA Professional 704. Nadawanie komunikatów odbywa się przy użyciu bezprzewodowych systemów mikrofonowych AKG WMS470. Cały system zarządzany jest za pomocą cyfrowego miksera Soundcraft Ui24R sterowanego z tabletu z ramką ochronną, z ładowaniem bezprzewodowym i ścienną stacją dokującą iPort LUXE.

Soundcraft-Ui24R
Soundcraft Ui24R

Więcej szczegółów: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj