Austrian Audio OD505 WL1 i OC707 WL1: wymienne kapsuły mikrofonowe dla systemów bezprzewodowych!

1
Austrian-Audio-OC7070-WL1-i-OD5050-WL1

Pod koniec ubiegłego roku firma Austrian Audio wprowadziła do oferty dwa nowe sceniczne mikrofony wokalowe OC707 i OD505. Teraz producent prezentuje je w formie wymiennych kapsuł kompatybilnych z systemami bezprzewodowymi Shure.

Nowe wymienne kapsuły mikrofonów bezprzewodowych zostały zaprezentowane na targach Prolight & Sound we Frankfurcie.

Austrian Audio zyskało w ostatnich latach sławę dzięki swojej unikalnej technologii Open Acoustics, która umożliwia uzyskanie wyjątkowo otwartego i przejrzystego dźwięku. Teraz, dzięki nowym bezprzewodowym kapsułom mikrofonowym OD505 WL1 i OC707 WL1 dla systemów radiowych Shure, autentyczny dźwięk Austrian Audio OC jest dostępny dla jeszcze większej liczby artystów.

Austrian-Audio-OC7070-WL1

Austrian Audio OC707 WL1 to kapsuła pojemnościowa, która została bardzo dobrze dopasowana do ludzkiego głosu, zapewniając dużą głośność i pozwala na wydobycie wszystkich subtelności i szczegółów wokalu w miksie, bez nadmiernego podkreślania czegokolwiek. Efekt zbliżeniowy mikrofonu został zoptymalizowany w taki sposób, aby można go było wykorzystać na korzyść wokalisty podczas każdego występu, zachowując charakter jego głosu w różnych odległościach od mikrofonu i przy zmianach techniki mikrofonowej.

Zalety otwartej konstrukcji akustycznej: 

  • Idealnie ukształtowana superkardioida w szerokim zakresie częstotliwości
  • Znakomita charakterystyka sprzężenia zwrotnego
  • Dzięki innowacyjnemu dyfuzorowi szumów typu “pop”, została zmniejszona podatność na szumy typu “pop”
  • Brak zmian w brzmieniu i charakterystyce sprzężenia zwrotnego przy chwytaniu bezpośrednio za kratkę główki mikrofonu
  • Doskonała kontrola nad efektem zbliżeniowym

Austrian-Audio-OD505-WL1

Austrian Audio OD505 WL1 oparty na kapsule dynamicznej, jest idealnym partnerem dla każdego artysty, zarówno dla wokalu prowadzącego, jak i wspierającego. Jego naturalne dostrojenie i wysoka jakość sygnału stanowią doskonałą podstawę do wydobycia mocnych stron każdego wokalisty przy minimalnym wymaganym wysterowaniu. W wielu sytuacjach na żywo dużym problemem jest hałas otoczenia. Z tego powodu jako charakterystykę kierunkową OD505 wybrano superkardioidę. Skupia się ona na głosie, więc perkusja lub inne głośne instrumenty na scenie nie są dodatkowo wzmacniane przez mikrofon wokalny.

Sugerowane ceny: 

  • OD505 WL1 – 1.249 PLN
  • OC707 WL1 – 1.999 PLN

O Austrian Audio

Austriacka firma Austrian Audio powstała w 2017 roku po zamknięciu AKG w Wiedniu. Inżynierowie postanowili stworzyć coś nowego, ambitnego i szanującego swoje dziedzictwo. Austrian Audio rozpoczęło działalność z podstawowym zespołem poprzednich pracowników AKG, wnosząc do nowej firmy 350 lat skumulowanego doświadczenia inżynierskiego.

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Austrian Audio przedstawia profesjonalne mikrofony sceniczne OC707 i OD505!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj