JBL Pro Connect V.11: steruj zdalnie nagłośnieniem PA od JBL Professional!

268
jbl-pro-connect-v11

JBL Pro Connect to uniwersalna i darmowa aplikacja na system Android oraz iOS, umożliwiająca zdalną kontrolę nad przenośnym nagłośnieniem od JBL Professional. Producent właśnie wypuścił jej najnowszą aktualizację, zatem zachęcamy do jej pobierania.

Zdalna kontrola nad kolumnami to bardzo sprytny i przydatny dodatek, który stosuje już wielu producentów nagłośnienia. Nie inaczej jest w przypadku firmy JBL Professional, choć w jego przypadku aplikacji i różnego rodzaju oprogramowania jest znacznie więcej, bo też oferta systemów nagłośnieniowych jest bardzo szeroka i ze względu na różne zastosowanie producent tworzy dedykowane oprogramowanie do zarządzania czy zdalnego sterowania.

Najpopularniejszą aplikacją jest jednak tytułowa aplikacja JBL Pro Connect, która za pomocą technologii Bluetooth® Low Energy (BLE) zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi wbudowanymi funkcjami miksera i DSP systemów PA takimi jak: PRX ONE, EON ONE MK2, serią EON 700 i PRX 900.

Producent właśnie wypuścił jej najnowszą wersję V.11, którą pobierzecie za darmo ze sklepu App Store (iOS) lub Google Play (Android).

jbl-pro-connect

Co nowego w JBL Pro Connect V.11?

  • Ulepszenia zabezpieczeń i połączeń Bluetooth Audio/Control
  • Sprzętowa blokada systemu dla PRX ONE, EON ONE MK2 i serii EON700
  • Lista kompatybilnych głośników
  • Sprawdzenie kompatybilności firmware’u
  • Zmiana nazwy przejścia na Mix Out
  • Ogólna poprawa wydajności

UWAGA! W związku z poprawą bezpieczeństwa Bluetooth, po pomyślnej aktualizacji oprogramowania sprzętowego użytkownicy muszą odłączyć głośniki zarówno z aplikacji, jak i z listy Bluetooth urządzenia zarządzającego.

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl