Premiera! JBL PRX900 – najnowsza seria aktywnych zestawów głośnikowych!

478
JBL-PRX900-Series

Firma JBL Professional ogłosiła dziś premierę nowego przenośnego systemu PA pod postacią serii PRX900. Obejmuje ona trzy modele aktywnych kolumn głośnikowych i dwa modele aktywnych subów. Zapraszamy do pierwszych oficjalnych informacji i materiałów video!

Jak zapowiada producent, nowe aktywne kolumny głośnikowe z serii JBL PRX900 zostały zaprojektowana od podstaw z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych innowacji technologicznych JBL i mają wynieść przenośne systemy PA o profesjonalnym zastosowaniu na zupełnie nowy poziom, a to za sprawą zaawansowanej akustyki, wbudowanego procesora DSP, nieprzeciętnej wydajności i trwałości oraz pełnej kontroli w ramach ekosystemu JBL Pro Connect.

JBL_PRX900_Acoustics

Seria PRX900 obejmuje trzy modele aktywnych, dwudrożnych kolumn głośnikowych (PRX908, PRX912, PRX915) oraz dwa rodzaje aktywnych subwooferów (PRX915XLF, PRX918XLF). Znajdziemy w nich przetworniki nowej generacji, które w połączeniu z ultrawydajnymi wzmacniaczami klasy D o mocy 2000 W (w szczycie), mają zapewniać klarowność i definicję nawet przy maksymalnej głośności, z udoskonaloną dyspersją i miękkim basem.

JBL_PRX900_DSP_And_Control

Seria PRX900 polecana jest jako wszechstronne rozwiązanie dla DJ-ów i zespołów muzycznych, sal klubowych i koncertowych, a także firm rentalowych czy dostawców rozwiązań A/V dla firm, którzy potrzebują skutecznego systemu nagłośnieniowego – przenośnego lub instalacyjnego.

JBL_PRX900_Versatility

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl