JBL EON ONE Compact najlepszą kolumną głośnikową 2021!

1

…a wszystko zaczęło się tak “niewinnie” od premiery w październiku 2019 roku 🙂 Choć już wtedy okrzyknięto go “szwajcarskim scyzorykiem”, to kariera wielofunkcyjnej, aktywnej kolumny głośnikowej JBL EON ONE Compact nie zwalnia tempa.

Podczas tegorocznej edycji NAMM TEC Awards, która miała miejsce dwa tygodnie temu podczas wirtualnego wydarzenia NAMM Show #BeliveInMusic, ogłoszono zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Zwycięzcą w kategorii “Nagłośnienie” został tytułowy JBL EON ONE Compact!

Wśród muzyków, zespołów, realizatorów dźwięku, a także wielu innych branż, które do pracy potrzebują mobilnego i wielofunkcyjnego nagłośnienia, nie ma już chyba osoby, która nie znałaby tej kolumny. Jednak jeśli jest jeszcze ktoś kto o niej nie słyszał to przypominamy…

JBL EON ONE Compact to aktywny, dwudrożny zestaw głośnikowy zasilany tradycyjnie oraz za pomocą szybko-wymiennych baterii pozwalających nawet na 12-godzinną pracę. Posiada wbudowany 4-kanałowy mikser Soundcraft’a z EQ, z gotowymi presetami oraz efektami. Dysponuje najwyższą w klasie skutecznością (112dB) i pasmem przenoszenia (-10dB) w zakresie 37,5Hz – 20kHz. Do tego jego cena jest w zasięgu możliwości praktycznie każdego mobilnego muzyka czy zespołu, a patrząc na stosunek ceny do jakości wygląda on conajmniej bardzo dobrze.

Rok 2020 zdecydowanie należał do tej kolumny, o czym świadczą liczne pozytywne recenzje i ilość sprzedanych sztuk na całym świecie. Taka popularność nie mogła nie zwrócić uwagi potężnego grona specjalistów, które corocznie przyznaje najbardziej prestiżowe statuetki branży muzycznej – TEC Awards (Technical Excellence & Creativity Awards).

Mimo, że zdecydowanie najważniejsza, to oczywiście nie jedyna nagroda, jakiej doczekał się EON ONE Compact. Został on także wyróżniony podczas Red Dot Design Award, czyli międzynarodowego konkursu obejmującego projektowanie produktów, a także w konkursie Music & Sound Awards, który jest przygotowywany co roku przez popularny magazyn dla sprzedawców detalicznych sprzętu muzycznego https://msretailer.com.

Nasze publikacje na temat tej kolumny znajdziecie TUTAJ: https://uptone.pl/jbl-eon-one-compact

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj