Mobilny i wielofunkcyjny JBL EON ONE Compact z recenzją od LFX!

0

Mała, przenośna aktywna paczka, zasilana bateryjnie, z łącznością Bluetooth, 4-kanałowym mikserym. Tak swoją recenzję rozpoczyna Maciej Karczyński z LFX, który na warsztat wziął aktywną kolumną JBL EON ONE Compact. Zapraszamy do oglądania!

JBL EON ONE Compact to mobilny i wielofunkcyjny system nagłośnienia typu All-In-One, który swoją premierę miał pod koniec ubiegłego roku. System szybko rozkochał w sobie mobilnych muzyków, a podczas NAMM Show 2020 kolumna zdobyła nagrodę w kategorii “Najlepszy głośnik roku 2019” w ramach 34-edycji Annual Music & Sound Awards. Pisaliśmy o niej szerzej przy okazji premiery w artykule: https://uptone.pl/scena/jbl-eon-one-compact-mobilny-i-wielofunkcyjny-system-naglosnienia

Co na temat nowej kolumny sądzi Maciek Karczyński z LFX? Zapraszamy do poniższego video:

JBL Eon One Compact to aktywny dwudrożny zestaw głośnikowy zasilany tradycyjnie oraz za pomocą szybko-wymiennych baterii pozwalających nawet na 12-godzinną pracę. Posiada wbudowany 4-kanałowy mikser Soundcraft’a z EQ, z gotowymi presetami oraz efektami. Bezprzewodowe zarządzanie zestawami głośnikowymi jest możliwe z platform Android oraz iOS z dostępem do DSP i możliwością sterowania 4 kolumnami na raz.

Kolumna dysponuje skutecznością (112dB) i pasmem przenoszenia (-10dB) w zakresie 37,5Hz – 20kHz. Użytkownicy Eon One Compact mają możliwość przesyłania dźwięku bezprzewodowo za pomocą Bluetooth. Waga jednego zestawu głośnikowego to tylko 8 kg! Dużą wygodą są szybko wymienne baterie bez potrzeby stosowania narzędzi. To daje wolność gdy nie masz w zasięgu tradycyjnego zasilania.

Ciekawym dodatkiem jest m.in. VoxBoost Ducking. Gdy go użyjesz, muzyka zawsze się ściszy gdy ktoś zacznie mówić do mikrofonu. Jeśli chodzi o gniazda to nowy „robot wielofunkcyjny” od JBL oferuje: 2 x XLR, 3,5 mm AUX In, wyjście słuchawkowe, dwa „ładujące” porty USB, oraz Phantom i Pass-Thru.

EON ONE Compact może grać z ziemi i ze statywu, posiada 8 calowy przetwornik LF oraz 1” HF z falowodem znanym z innych modeli JBL EON.

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here