Kreatywny Modal Cobalt8 w trzech odsłonach do wyboru

0

Mnogość funkcji, intuicyjny i szybki proces twórczy dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika i trzy modele do wyboru. Wirtualne syntezatory analogowe serii Cobalt8 od Modal Electronics pozwalają w łatwy sposób tworzyć świetne brzmienia.

Modal Electronics Cobalt8 to najnowsza linia syntezatorów typu VA, która zadebiutowała w ubiegłym roku. Do wyboru są trzy modele: Cobalt8 z 37 klawiszami Fatar, Cobalt8M przeznaczony do montażu w racku i Cobalt8X z 61 klawiszami Fatar. 64 oscylatory z prawdziwą ośmiogłosową polifonią, 34 algorytmy i potężny 512-dźwiękowy sekwencer. To dopiero początek tego co w nich drzemie…

„Ma nie tylko wystarczająco dużo funkcji, aby rozpocząć kształtowanie naprawdę świetnych dźwięków, ale proces jest intuicyjny i, co najważniejsze, szybki. Ponieważ tworzenie własnych dźwięków jest tak łatwe, zachęca do zrobienia jeszcze więcej”.

– Failed Muso

To tylko jedna z wielu pozytywnych recenzji, jakich już doczekała się najnowsza konstrukcja Modala.

COBALT8 jest z pewnością idealnym syntezatorem dla każdego, kto potrzebuje wszechstronnego instrumentu do muzyki elektronicznej, który nie tylko odtwarza klasyczne brzmienia syntezatorów, ale też pozwala wkroczyć w nowe wymiary dźwiękowe.

Czym jest synteza VA (Virtual Analog)?

Wirtualny analog (VA) oznacza, że ​​nie jest to rzeczywisty analogowy obwód syntezatora wewnątrz, ale wirtualne (cyfrowe) modele obwodów oparte na jakiejś formie procesora DSP lub mikroprocesora. Często prowadzi to do założenia, że ​​jest to wersja sprzętowa instrumentu VST typu plug-in, co z pewnością nie ma miejsca. Klasyczne syntezatory VA, takie jak Access Virus, Roland JP8000, Nord i Waldorf, oferują znacznie więcej niż może to zrobić wtyczka. COBALT8 chce kontynuować trend innowacyjnych pomysłów i kreatywnych ścieżek dźwiękowych w ramach dedykowanego interfejsu sprzętowego.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.modalelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Modal COBALT8, czy najnowszy syntezator przesuwa granicę wirtualnego analoga?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here