Electro-Voice ELX200: wszechstronny i mobilny system nagłośnieniowy.

0
Electro-Voice-ELX200

Firma Electro-Voice przypomniała nam niedawno o znanej i cenionej od lat serii ELX200, czyli aktywnych kolumnach głośnikowych, przystosowanych do pracy na żywo, nagłośnienia klubów, eventów czy imprez plenerowych.

Electro-Voice ELX200 to seria aktywnych i niezwykle prostych w użyciu zestawów głośnikowych, która zagościła na rynku muzycznym w 2017 roku, o czym oczywiście informowaliśmy TUTAJ. Producent postanowił przypomnieć nam o tych zestawach w najnowszym spocie, który zamieszczamy poniżej:

W skład systemu ELX200 wchodzą aktywne kolumny głośnikowe ELX200-10P, ELX200-12P, ELX200-15P oraz subwoofery ELX200-12SP i ELX200-18SP. Wszystkie te modele występują także w wersji pasywnej bez literki “P” w nazwie modelu. Głośniki szerokopasmowe wyposażone są odpowiednio w głośniki niskotonowe (woofer) o średnicy 10, 12 lub 15 cali oraz 1-calowy tytanowy głośnik wysokotonowy (driver).

Subwoofery to konstrukcje oparte na jednym głośniku 12 i 18-calowym. Zapewniają mocne i precyzyjne basy, dzięki zastosowaniu dedykowanych przetworników niskotonowych i efektywnych wzmacniaczy klasy D. Dodatkowo wyposażone są w zaawansowany system ochrony przed przeciążeniem i ograniczeniem mocy, co pozwala na bezpieczne i niezawodne użytkowanie.

Electro-Voice-ELX200

System ELX200 jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i konfiguracji, a dzięki swojej mobilności i trwałej konstrukcji jest cenionym rozwiązaniem wśród muzyków, DJ-ów i techników dźwięku, którzy potrzebują wydajnego i niezawodnego systemu nagłośnienia do transportu i instalacji w różnych miejscach.

Na uwagę zasługuje także fakt, że aktywne wersje kolumn możemy sterować zdalnie za pomocą aplikacji QuickSmart Mobile, dostępnej na system Android i iOS przy wykorzystaniu technologii Bluetooth® Low Energy (BTLE). Umożliwia ona intuicyjną kontrolę systemu, równoczesne skonfigurowanie i monitorowanie pracy maksymalnie sześciu aktywnych kolumn głośnikowych ELX200.

W poniższym materiale video zobaczycie jak sterowanie wygląda w praktyce:

Więcej szczegółów
Producent: https://products.electrovoice.com
Dystrybutor: audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NOWOŚĆ! Electro-Voice EVERSE 8: prawdziwe pro-audio bez kabli? 

Nowy system nagłośnieniowy Electro-Voice EVOLVE 50M

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj