Przenośne kolumny Electro-Voice ELX200

0

Gdy na początku sierpnia tego roku pojawiły się pierwsze informacje o nowych kolumnach Electro-Voice ELX200, producent nie zdradzał jeszcze żadnych szczegółów. Dziś zatem przedstawiamy Wam dużo więcej szczegółów nowych przenośnych kolumn ELX200.

ELX200, to najnowsza seria głośników tej klasy, a jednocześnie odświeżona generacja starej serii ELX.
Electro-Voice w nowej odsłonie ELX postawiło na utrzymanie tej samej, bardzo dobrej jakości dźwięku z jednoczesnym odchudzeniem konstrukcji i dostosowaniu kolumn do warunków mobilnej pracy.

QuickSmartMobile, to aplikacja, dzięki której będziecie mieli pod kontrolą oferowane funkcje kolumn. Wszystko za sprawą zintegrowanego silnika o podobnej nazwie, czyli QuickSmartDSP. Dzięki wykorzystaniu tej technologii, ELX200 wyposażono również w łączność Bluetooth®.

Linia ELX składa się z modeli dwudrożnych z przetwornikami 10″, 12| oraz 15″, a także subwooferów z przetwornikami o średnicy 12″ oraz 18″. Dostępne są wersje pasywne oraz aktywne. Dzięki takiej różnorodności i zastosowaniu efektywnych wzmacniaczy mocy klasy D, z jednoczesnym zachowaniem niewielkiej masy, kolumny świetnie nadają się do DJ-ów, małych zespołów i realizatorów konferencji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.electrovoice.com
Opiekunem marki w Polsce jest www.audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here