JMH-01: Pierwsze słuchawki od JOYO z oficjalną premierą! [VIDEO]

0
JOYO JMH-01

Firma JOYO ujawniła wreszcie więcej szczegółów na temat nowych i zarazem pierwszych słuchawek w swojej ofercie. Jak zapewnia producent nowy model JMH-01 to propozycja dla muzyków, producentów, oraz twórców różnych treści.

JOYO JMH-01 prezentują się niezwykle elegancko i profesjonalnie, dorównując przynajmniej wyglądem innym profesjonalnym słuchawkom wiodących producentów. Firma zapewnia nas także o wysokiej jakości dźwięku, za którego przetwarzanie odpowiedzialne mają być 50-milimetrowe przetworniki.

JOYO JMH-01

Słuchawki posiadają konstrukcję zamkniętą, dzięki czemu mają nas izolować od zewnętrznego hałasu, co z pewnością docenią zarówno muzycy podczas sesji nagraniowych jak i codzienni użytkownicy. Kolejna ważna i przydatna cecha to obracane i składane muszle, a także możliwość wypięcia kabla. Pałąk jest regulowany i wygląda na bardzo solidny i obity skórą naturalną lub syntetyczną, podobnie jak same nauszniki, co może być gwarancją komfortu ich użytkowania.

JOYO JMH-01

Czekamy zatem na szczegółową specyfikację, dostępność i sugerowaną cenę w naszym kraju, choć ta sądząc po cenie w znanym chińskim serwisie sprzedażowym, nie powinna być wysoka do czego wszystkie produkty JOYO zdążyły nas przyzwyczaić oferując przy tym jednocześnie wysoką jakość.

Więcej szczegółów
Producent: http://joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj