DPA d:sign™ 4097 CORE, czyli nowy mikrofon do nagrywania chóru!

0

Chóry, zespoły wokalne stanowią podstawę praktycznie wszystkich dzieł wokalno-instrumentalnych i same w sobie np. a cappella też potrafią zabrzmień obłędnie. Jak skutecznie i bez skazy na brzmieniu zarejestrować je? DPA twierdzi, że znalazło odpowiedź prezentując najnowszy mikrofon 4097 CORE z serii d:sign.

DPA d:sign™ 4097 CORE to mikrofon o superkardioidalnej konstrukcji przeznaczony do przestrzeni o bardzo dużym pogłosie jak kościoły itp. Jego elegancki design, a jednocześnie dyskretne rozmiary oraz zapowiadana przez producenta wszechstronność, powinna zaspokoić potrzeby przeróżnych aplikacji z udziałem chóru w tym także transmisje na żywo.

Prezentowana nowa konstrukcja to nie tylko sam mikrofon to także dedykowany, specjalny statyw, który może być rozkładany do wysokości 253,3 cm co jest bardzo istotne, gdyż bardzo często chóry stoją w rzędach, gdzie każdy kolejny znajdjue się poziom wyżej na podeście. Zintegrowane ze statywem trzy amortyzatory wraz z aktywną konstrukcją słupka wysięgnika mają odpowiadać za stabilność i komfort zbierania dźwięku.

Do tego wszystkiego producent oferuje także rozwiązanie bezprzewodowe z możliwością schowania kabla idącego od mikrofonu do nadajnika wewnątrz statywu. Takie rozwiązanie eliminuje kable idące do miksera i mogące zaplątać się komuś, a wiadomo jak jest z licznymi grupami chórzystów… 😉

Czekamy na szczegóły dotyczące ceny i dostępności.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.dpamicrophones.com/dsign/4097-core
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here